prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim....poradte mi niekto prosiiim

Príspevok v téme: prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim....poradte mi niekto prosiiim
alica52

Sosvojim chlapcom som mala prvykra sex- bolo to prvykrat pre nas oboch..od zaciatku sme si davali pozor na kondom, kazdu chvilu sme ho kontrolovali no doslo k tomu, ze predsa len praskol...kedze sme to neustale kontrolovali, mohol byt "dnu" maximalne 5 sekond...nepresli sme celym sexom, boli sme len niekde na zaciatku a u neho " k nicomu nedoslo"- myslite, ze za takychto okolnosti by mohlo dojst k oplodneniu?mala som vtedy pravdepodobne zaciatok plodnych dni, aj ked to nie je iste..kupila som si test, chcem si ho urobit v 5.den po styku, ako sa to odporuca v navode...myslite, ze sa na vysledo mozem spolahnut a ze vobec..je tu sanca?mozem byt kludna, ak bude negativny? mate skusenosti s RapiClear?prosiiiiim

alica52

Dakuejm vam vellmi pekne za radu..zajtra rano si robim test, tak vam dam vedietr vysledok..ste zlati vsetci..sama som si nevedela poradit a tioez simyslim, ze by to malo byt v pohode..ale pre istotu si urobim test...dakuejme ste raz velmi pekne!

**

nie, nie je, pre neho nemá byť prečo, ja som skôr čítala, že ja môžem mať potom problém s orgazmom, ale ja s ním nemám problém ani teraz, dúfam, že potom mať nebudem.
ten plodný deň sa dá zistiť podľa hlienu, vtedy je o dosť hustejší

**

hej otestuj sa, aby si nebola nervozna. ak u neho k ničomu nedošlo, tak sa nemáš čoho bát, ja s mojím partnerom praktizuje to, že ked už to na neho príde vyjde von a za tých 1,5 roka, čo to tak robíme som ani raz neotehotnela, takže klud, a inak plodný je iba jeden jediný deň v cykle a ani to nie celý len 20 hodín:)

Adulka

neboj,to nebudeš tehotná.ja s mojou láskou tiez používame kondom,no najprv ide do mňa na chvilu bez a az potom ho dáme,lebo milujem ten pocit bez kondomu.a aj on.no ked k ničomu nedošlo,tehotná nebudeš,ked ste boli len na začiatku,ale ten kondom nemusíte stale kontrolovať,on je kvalitný,nepretrhne sa,ak ho správne nasadíte.

hrx...

No sanca tam je ale mala...! "postinor" si pravdepodobne uz nevezmes... takze to len v klude skus s tym testom, ten co si si kupila je v pohode...(poznam). Ked si nebudes ista kup si dva alebo tri sak o penieze v takejto sit nejde! Podla mna by z toho nic nemalo byt ale radsej si to otestuj... Hlavne klud =)