Make-up Gabriela Salvete

ivonka

no maju uzany make up prektije vyrazky spirali su uzasne wazne ... a zhustujuca nadherne robi oci amm ich ako macicika ;) proste uzasne

mirka 23

Zanetulka, neviem odkiaľ si túto tému vyhrabala, ale ty nevieš čo je dobrý make up. Mala si už Max Factor, Loreal alebo Zepter? Alebo si pred tým mala Miss Sporty, a tak sa ti zdá tento úžasný.

zanetulka

tak podla mna je GS elmi dobra znacka...a make-up je tiez vyborny cislo 04 odtien no krasa svetly ale uzastny....a to ze je to lacne tam nehra ziadnu rolu

kajush

S makeupom tejto znacky skusenosti nemam,len s ceruzkami-a tie su skvele,dobre chytaju...a drzia.A puder je tiez celkom fajn:)

ladygirl

chcela by som sa spítať na jeden problém.kúpila som si špirálu GS a mihalnice sa mi točia do spodku...ale len na jednom oku.inak som s touto kozmetikou spokojná.

mirka 23

talia, asi sa za takou kozmetikou ani neobraciaš. Je to taká lacnejšia kozmetika pre teenegerky. Myslím že v tescu majú celý stojan.
Nie je to zlá kozmetika lebo je lacná, je to proste nekvalitná kozmetika. Tie čo ste nevyskúšali niečo lepšie než Miss sporty, tak nemôžte porovnávať.

emme.violet

nahodou nieje to az taka nekvalitna kozmetika a je lacna preto, lebo sa vyraba v Ceskej republike a nie niekde v Anglicku alebo vo Francuzku, a laky na nechty, lesky a ceruzky na oci ma uzasne, ostatne produkty som este nevyskusala, ale zatial ma nesklamala

aj ja???

to s nou mate osobne skusenosti, alebo ste to urcili len podla ceny, zato ze nestoji vela??? dakujem za odpovede.