som zufala...

Príspevok v téme: som zufala...
teranka

ahojte, s priatelom mame pravidelny sex. Ja beriem HAK /belara/ a k tomu este pred vyvrcholenim ho zo mna vyberie. Poslednu tabletku som vzala uz v utorok ale menzes nikde. Velmi sa bojim. mozem byt tehotna? tabletky beriem na cas akurat asi 3 krat som vzala s omeskanim ale to max. 1,5hodiny. Mam skuskove tak to moze byt aj so stesu? dakujem za odpovede

deto

no ja beriem tiez belaru a postupujem presne ako ty a naposledy som sa ties takto bala lebo som vzala poslednu v nedelu a nic nic ..az v piatok ..ale prislo :)

machulka006

ZyxerkA : 25 deň cyklu? to je nejaká blbosť...ešte raz si to prerátaj... :):)
(cyklus začína prvým dňom menzesu a končí prvý dňom nasledujúceho menzesu)

marisssa

a pochybujem,ze sa vzdy tvoj priatel "trafi" a vytiahne ho v pravy cas..niekedy sa moze stat, ze len trosku neskor a spermie su v tebe a hlavne tie prve spermie su "nebezpecne"

marisssa

zena ma pravdu.ak ostanu spermie v penise, mozu sa dostat do teba.takze je velmi dobre, ked mas antikoncepciu.a ako tu uz bolo pisane, nie je len na ochranu pred pocatim.takze radsej byt viacnasobne chranena.

kostlivec

nahodou, jefe ma pravdu. akoze zasnem nad niektorymi babami co sem pisu otazky. sexovat to hej, ale nemaju ani zkladne vedomosti z tejto oblasti. a ja by som si zdravie nerdrbala HAK (najma belarou nie), ak sa priatel ani nespravi do teba... to je dobra kravina

ZyxerkA

je,fe - antikoncepcia sa neberie len koli pohlavnemu styku... ja som ju napr musela zacat brat koli menstruacnym bolestiam a krcom, a uprave cyklu...

takze by si trochu mohla krotit svoje vyrazy a ukludnit sa...

a Ty, teranka, sa urcite bat nemusis.. ak beries HAK a priatel sa este k tomu ani do Teba neurobi, nemas sa coho bat...
btw, ja to mavam v 25. den (cize 4. den po dobrati balicka)

je,fe

POCUJ DIEVCA TY NACO BERES TU HAK KED HO AJ TAK Z TEBA VYBERE A SPRAVI SA VON ?SI NORMALNA ?TAKTO ZBYROCNE VYHADZUJES PENIAZE PRE NIC ZA NIC?TO JE CHORE A ESTE LUTUJEM TVOJHO CHLAPA..JA BY SOM TA KOPLA DI RITI..BOZE ZE BRAT HAK A CHLAP SA ROBI VON TOTAL VYSINUTE STE TU PONIEKTORE!

hmm...

co stresujes zbytocne ... ved to su len dva dni.. pokial viem menst. ma prist na 3-5 den .. alebo tak nejako.. nechcem kecat ale dva dni su strasne maaaaalinko proste do konca tyzdna to dostanes, neboj sa ... ja koncim nedelu a dostavam stvrtok alebo piatok.. a to sa chalan do teba ani neurobi ? tak z coho by si asi mohla byt tehotna? .. inac HAK je o tom, ze si partneri mozu uzivat sex aj s tym vsetkym do konca.. takze ked uz to beries, tak sa chalan moze do teba urobit...