STRIE

marta39

tomo55...firma temperance- tao kozmetika, krem sa vola detretch cream,stoji okolo 600 sk,ale kludne vyskusaj aj iny hlavne nech obsahuje olej,aby bola pokozka pruzna..hlavne masiruj a natieraj...a E vit.

tomo55

CAWTE. Neviem ci som paranoidny z toho co som tu cital ale po tom co som tu odpisal som vecer pozrel do zrkadla a na ramene mam presne take jak strie. Zaciatkom septembra som mal nutenu pauzu v cviceni a posledne 2 tyzdne som cvivil dost aj ramena. MOZEM MAT ZA 2 TYZDNE STRIE ???

lost angel

Ahojky existuje v BA ULK ustav lekarskej kozmetiky. Laserovo ti to koriguju a skoro to nebude vidiet. alebo aspon sa to opali slnkom a tak... skus a uvidis...

marta39

vitamin E uzivat denne,masirovat postihnute partie pred sprchovanim,cize prekrvovat pokozku,po sprche krem s makadamiovym olejom.striu treba predchadzat spravnou vyzivou a dostatatocnym mnozstvom tekutin.

tomo55

Kua ste ma nalakali normalne bojim bojim!!! 1.8.2006 som tu dal temu SVALY a odvtedy chodim do denne posilky makat a nezerem ziadne svinstvo. Kamos cvici uz 2 roky a ma strie na bicepse jak pavucinu. Vyrazne cervene. Je len ptazkou casu kedy ich dostanem aj ja!! AKO SA PRED NIMI BRANIT? CO ROBIT ABY SOM ICH NEDOSTAL??? Za info diky

niektora

ahojte,aj ja mam strie,hej neda sa stym uz nic robit.mne to vzniklo v puberte,ked som za 1 rok vyrastla asi o 12 cm a aj trocha pribrala.takze na kozi to nechalo taketo nasledky.musime sa stym zmierit.

vira

aj ja mám strie hlavne na bruchu po pôrode a je tomu už 10 rokov, takže to už mám na celý život, ale po lete keď si opálim bruško nie su také viditeľné.

x ypsilon

Ajoj ZyxerkA.No tento problém mám aj ja. Nikdy mi to nevadilo, no v poslednom čase sa mi začalo tvoriť čoraz viac strií.Až som si položila otázku, že dokedy to bude trvať a koľko strií sa mi ešte vytvorí...Strie môžu byť spôsobované nedostatkom elastínu.Ten sa nedá nijako nahradiť, ALE môže ti pomôcť 1 prípravok, ktorý sa volá KOLAFIT.A ten by mal spôsobiť to, že by sa ti už ďalšie strie nevytvárali.Strie ,ktoré už máš, sa bohužial, nedajú ničím odstrániť.Ten kolafit sa dá kúpiť v lekárni. Túto radu som dostala od dermatokozmetičky a plastickej chirurgičky. Takže to nie sú len nejaké bludy. Držím palce!!! :)