Pali ma v ....

Príspevok v téme: Pali ma v ....
marianna222

ahojcek prosim vas od rana mam okolie vaginy a pysky cervene,aj vo vnutri ma skriabe,nemozem sa poskrabat,lebo to je tam citlive ved viete Z coho to moze byt?? Z jedla??vytok som dnes este nemala ale normalne mavam priesvitny alebo biely a nezapacha tak ja uz neviem Nejako to skrabanie zastavit :(

a.........

ved aj v zahranici su lekari ci nie????.......ale keby to bola nejaka mykoza alebo plesen tak je dobry biely jogurt,umyvat 2x denne s teplou vodou,najlepasie rano a vecer.....alebo teplu vodu a ocot,sadnut na par minut,tiez 2x denne....alenaj bude ak pojdes k lekarovi

a.........

keby bolo treba k lekarovi?????ty si uz dnes mala cakat v cakarni....mas tam urcite nejaky zapal alebo infekciu......s takymito vecami sa nezartuje....

marianna222

a to aloe vera ako krem?? kokosovy olej mi pomoze? Mne uz to trosicka preslo ale zacalo ma boliet zvlastne vo vnutri akoby v maternici Ako ked mam dostat menstruaciu ale pred tyzdnom skoncila :( hlavne ked sedim citim tam zvlastny tlak Okolo vonku je to stale kriklavocervene tak ja sa moc bojim Uz som si aj prelozila nejake vety keby bolo treba k lekarovi :(

marianna222

Kupila som si balenie Bol tam jeden velky cipok a krem.Bolo to dost drahe a na obale bolo ze ten jediny cipok ma pomoct a krem je doplnok na vonkajsok.Stale dufam ze to pomoze lebo hlavne ked v praci som tak sa nemozem poskrabat :( naozaj s priatelom som si ista sme spolu stale a uz 4roky :) bojim sa ci to nemoze byt zo spinavych ruk alebo nieco Uz som raz nieco podobne mala ale same sa to za2dni vyliecilo no ale ked mi to neprejde budem musiet ist domov skor Doma aspon gynekologovi vysvetlim o co ide a aj ho lepsie porozumiem len sa hanbim dufam ze si nebude mysliet ze bohvieco :( skusim tu sodu aj s tym harmancekom zajtra Drz mi palce Dakujem Ti inak citala som ze ked to raz dostanem tak sa tak lahko nevyliecim :(

fidka

marianna222 ahoj...tak to si precitlivela na CANESTEN- on to väcsinou tak robi, ze po uzivani...este viac pali jak predtym...a co tie cipky??? ono je tazke poradit, ked si v zahranici a tam su ine nazvy liekov, cipkov.... a skusala si ten bylink.kupel??-bud harmancek, alebo praslicka...alebo skus do teplej vody dat lyzicu sody bikarbony a uvidis...a kupel opakuj par dni..no, len dufam, ze to nieje nic horsie, ako nejaky zapal(ani ten netreba podcenovat)..a dufam, ze si sipriatelom ista na 100-percent, skoda, ze nemôzes za gynekologom...

marianna222

Nepomohlo :( zasa to skrabe Co mam robit?? :( mem to okolo menej cervene ale zacalo ma skrabat aj vo vnutri tak ja neviem Jedine co mam je urologicky caj To asi nepomoze ze :(

fidka

marianna22...ahojky...vidis Canesten ma ani nenapadol...cervene miesta môzes mat aj od toho Canestenu...davaj hlavne cipky...a skus mojko nejake tie nohavicky...ono bez nohaviciek chytis vzdy nejaku infekciu...a popijam aj zensky cajik..prajem pekny den..keby si bola precitlivena na Canesten tak skus CLOTRIMAZOLUM-ten nespôsobuje palenie..cauko a pozdravujem priatela..

marianna222

Viem ze budem musiet nosit nohavicky aspon niekedy Musim si zvyknut len neviem ake a kedy :( Uz mi to troska preslo po tom cipku musim si zaklopat ale natieram stale lebo je cervene :