teplotaaa

baradu

hmm trepe a ani o tom nevie
ked sa "vypotis", co vlastne robis? kratkodobo si zvysujes teplotu tela, o samotne potenie tam az tak nejde

tish

teplota je obranna reakcia organizmu ale ak trva dlho a je prilis vysoka telo sa vycerpava. tak isto aj pri nizsej dlhodobej teplote.

baradu

teplotu si moc neznizuj, ved to je reakcia organizmu na nejake cudzorode vplyvy a teda je potrebna. prave naopak, skus si ju kratkodobo zvysit (samozrejme doma a v klude)
ak si umelo znizis teplotu, chorobu si len zhorsis

dk

Môj 4 ročný syn máva zvýšené teploty nie každý deň ale tak 2 dni v týždni.
Inak je úplne zdravý, len mňa to už úplne nervuje, čím to môže byť. Poraďte mi prosím!

zlata

hviezdicka nepodarilo sa mi spojit s dcerou.je v londyne.tiez mala vysoke teploty a v lekarni jej predali tabletky.chcela som zistit ako sa volaju.viem ze sa im hovori sestricka.a hned zaberaju.inak ti poradim vela pit,vlazna sprcha.a nezabudni ze zdraviejeprednejsie ako peniaze ked neprejde teplota supho k lekarovi nech to stoji co chce.dcera natrafila v londyne na takeho ktory nechcel ani peniaze.ked videl v akom je stave a je cudzinka.ani sa nepytal ci ma poistenieaj ked maprajem skore uzdravenie

marfuška

Na zvyšenú teplotu je dobré ešte namočit ponožky do vínneho octu,natiahnut na nohy a na to ešte suché.A tiež utierat ruky a čelo uterákom namočeným vo vínnom octe.A mám taký dojem,že aj surový zemiak,nakrájaný,ked sa priloží na čelo stahuje teplotu.Skoré uzdravenie.