Uhlikova voda.. ako sa ma robit?

pedag

Uhlíková voda patrí k nášmu folklóru, ale poniektorí ľudia si ju robia aj trikrát denne, to mi už príde ako dosť prehnané. Ja som si ju robil možno dvakrát za celý život.

cloe

Ja som sa velmi trapila, nic sa mi nedarilo, vsetko do coho som sa pustila sa kazilo a krachovalo.
Krachoval mi vztah, praca, zdravie aj financie. Mne pomohol jeden velmi mily pan zbavit sa porobenia.
S priatelom sme si mnoho veci vysvetlily, nasli si k sebe znova cestu, mam novu pracu a chut znova zit a napredovat. Ak nahodou budete hladat pomoc, urcite si pozrite stranku www.odrabanie.sk je to fakt celozivotna pomoc

sg

Doporucujem precitat knihu Choroby z nenavisti / urieknutie, porobenie, prekliatie / od MUDr. Teodora Rosinskeho, CSc.

bosorak

ziadne " z oci" neexistuje. Vsetko si to len vsugerujete ze vas niekto uriekol a porobil vam. Najma od ludi ktorych velmi nemate radi. To vasa psychika pracuje.
druhou pricinou ze vas zacne boliet hlava alebo vam je zle, chce sa vam spat, je vam nevolno moze byt sposobene nedostatkom tekutin alebo jedla. Klesne vam tlak ste dehydrovany a z toho je vam nevolno. Mam to odskusane na sebe staci vypit pohar dva mineralky ist na cerstvy vzduch alebo sa osviezit studenou vodou a zase budete OK. Treba si sledovat prijem tekuutin. Vela ludi nato zabuda a su dehydrovany. Poznam to na sebe. A treba sa zbavit negativ. myslienok lebo to v tele robi najviac zla.

xIrenka

Kdo tomu neveri tak naco sem chodi? niekdo to priklada psychiatrii,iny urieknutiu...tak sa radsej pchajte liekami...doktori o tomto vedia ale kde by boli keby to priznali? a farmakoterapia ani nehovorim !!!!