Klimaktérium-HSL

monza

Má niektorá skúsenosti s injekciami Folivirin? Dnes som ich dostala a o týždeň mám ísť na injekciu. Pôvodne som brala Klimonorm, ale od nich mi bolo horšie. Všade čítam, že je to zastaralý liek. Ďakujem.

andula.

RNG,mala som problém so zohnaním YAMU,až nedávno som zistila,že je predajňa aj v Lučenci,takže sa tam objavím a kúpim si ho. Ako je možné,že v lekárňach sa na mňa pozerali ako na blbú,keď som sa naň informovala?

RNG

yam je uzitocny pri roznych hormonalnych nerovnovahach, nielen pri prechode. Pomaha pri PMS, tazkych periodach, dokonca ho beru aj starsi chlapi na zvysenie vyroby DHEA a progesteronu.

andula.

Ahojte.V máji som písala o indivine,dostala som od vás radu o jej užívaní,zareagovala som na ňu.Aj napriek tomu,že som vzala jedu tabletku,rozhodla som sa ten liek neužívať a porušila som pokyny lekárky. Teraz môžem konštatovať,že som urobila dobre a doktorka pochybila. Daj sa mi svete,menzes som dostala po troch mesiacoch a to normálne aj tento mesiac,takže ešte predsa len nie som v prechode.Keby som ten liek brala,asi by som si úplne zničila riadnu funkčnosť vaječníkov-umelo.Mám z toho radosť a všetkým,čo mi poradili,veľmi pekne ďakujem.Cítim sa skvele,všetko funguje ako má.Akurát som sa vrátila z dovolenky pri mori,nič mi nie je,fungujem ako inokedy bez problémov.Som spokojná.Ahojte a ešte raz vďaka.Držím sa vašich rád a výsledky sú krásne.

andula.c46

RNG,k tej cene YAMU. Určite je lepšie dať peniaze na dobrú vec, ako si platiť hormóny,ktoré ma zničia. Nechcem si peniazmi kúpiť nejakú nevyliečiteľnú chorobu. Ak YAM je taký dobrý,je jedno,koľko to stojí. Môj organizmus bol zvyknutý na prírodnú liečbu,takže schvaľujem.Vďaka.

andula.c46

RNG,návaly zima-teplo,som ešte nezbadala,ako som už vravela.Len to vymeškanie menzesu. Možno prídu,ale nemienim na ne čakať a po každom teple si vsugerovať,že som v prechode. Len ma zaráža postoj lekárky,tak som jej dôverovala,že to jej rozhodnutie je správne.Yam preštudujem,Ďakujem.

andula.c46

Ifka,si zlatá,vďaka.Cesnak? Ten máme s priateľom v dennom programe,syry všetkých druhov,zeleninu v akomkoľvek stave. Jednoducho sa snažíme zdravo stravovať. Naozaj sa nechcem zničiť,konečne mám život ako som si vysnila,myslím tým moje súkromie,chcem si život užívať,veď je taký krásny. Ďakujem