mam problem- plavky + telo

lienocka27

sice cvicim vela ale niekedy tam ani nechcem ist pretoze si myslim ze si vsetci pomyslia aka som tucna a pritom som tam jedna z najchudsich:(

lienocka27

som z BA
ano povedia mi ale ja verim tomu co vidiim a viem ze mam ine videnie:( ale to je jedno no stve ma to ze sa takto obmedzujem

mirka 23

Aj ja som mala taký problém ako ty, keď som bola mladšia a aj chudšia. Na strednú som chodila na balet, tam nás všetci sústavne buzerovali za postavu, keď som tú školu skončila, tak som si povedala, že už žiadne diéty a že sa mi bude aj snívať o mojej postave. Proste sa tým nezapodievam.

mirka 23

Takže ty máš podváhu, to som prehliadla, tak potom ti závidím. Vážne je to psycho problém, musíš sa nad všetko povzniesť. Medzi nami je rozdiel, moje obavy sú oprávnené ale tvoje nie. To ti nikto y tvojho okolia nepovie že si pekná a štíhla?

mirka 23

No kúpať sa nechodím, manželovi sa vyhováram, že dostanem infekciu, tak preto nejdem. Ale ja dúfam, že do leta sa to zlepší. Ale svetre nenosím, obliekam si aj tričká, ale keď máme ísť niekde medzi ľudí, tak sa mi nechce kvôli postave.

lienocka27

tu nejde o stresovanie ja nestresujem len ma to trapi ze takyto psychicky blok sokaze cloveka uplne oddelit od vsetkych akcii :(
cvicim myslim ze az nad mieru a sice mam podvahu ale moje vnimanie seba samej je take ze radsej len svetre ved ajtak staci ked ma vidia v svetri aka som je to strasne
ty sa tiez nechodis nikde kupat a mas problem si dat aj tricko s kratkym rukavom?

mirka 23

Mám taký istý problém. Tak neseď pri počítači, ale choď sa hýbať!!!! Samozrejme že len žartujem. Dokonca som si teraz kúpila o pol čísla menšie plavky, takže musím schudnúť. Ja ťa poteším, určite nie si tučnejšia ako ja. Ja sa cítim, akoby som bola najtučnejšia, všetci okolo mňa sú chudší, dokonca aj manžel. (Ale ten má 100kg). Ja mám pri 171cm 65kg, tak nestresuj.