Padanie vlasov

simona

Ja mam problemy s padanim vlasov uz niekolko rokov, vitaminy nezeberaju, stitnu zlazu mam v norme, beriem tabletky, bola som aj u imunologicky, vsetko v poriadku, mam troch oslabenu imunitu, moja diagnoza od koznej je: Pravdepodobne stres a nervozita

tomas ssss

mam 23 uz asi rok ma trapi vypadavanie vlasov nevenoval som tomu az taku pozornost ako v poslednom case pretoze asi pred troma mesiacmi som zacal uzivat lieky Revialid ale moj stav sa este zhorsil a o dost momentalne zacinam rozmislat o transplantacii vlasov poradite?

nikita12345

NADMERNE PADANIE VLASOV- chybaju mi vitaminy? (ktore?) alebo je to pravidelnym vyrovnavanim vlasov ?
HELP! dakujem.

hklkjl

chybaju ti vitaminy,mineraly,a dalsie dolezite latky, mas dobru zivotospravu?, mas pestru stravu?
chod pre istotu k lekarovi

alti

Ak mas zakladne vysetrenia a stitnu zlazu v norme, vypadavanie vlasov moze vyvolat pripadny nedostatok:
BIOTIN - prir. zdroje: drozdie, orechy, ryza natural
INOZITOL - zdroje: nerafinovana melasa, lecitin, nespracovane cele psenicne zrna, drozdie
KOMPLEX VIT. B - zdroje: drozdie
KYSELINA FOLOVA/listova/ - zdroje: citrusy, zelena paprika, hrasok, paradajky, kapusta, zemiaky, cerstva zelenolistova zelenina, ovocie, drozdie.

alti

Diana, tyzden je kratka doba na viditelny ucinok. Pricin vypadavania vlasov je viac : najcastejsie stres a problemy so stitnou zlazou.

diana

prosila by som o rada: mesiac beriem zinok a i napriek tomu mi stále padajú vlasy, tak som začala užívať lieky proti pad.vl. obsahujúce zinok, biotín,... je tomu týžden a stav sa mi nezlepšuje, viete mi poradiť?