Baktéria Haemophilus influenzae

Príspevok v téme: Baktéria Haemophilus influenzae
jaspa

Dobrý deň, mám malú dcérku a po dlhotrvajúcom kašli jej z výteru zistili, že má baktériu hemofilus influenza. Zaujalo ma hlavne to, že deti sú u nás od neviem ktorého roku (1995?)proti tejto baktérii očkované. Ako je potom možné, že ju má? Prečo očkovanie nepomohlo? Ako je to potom s ostatnými očkovaniami?

erkaberka

mne pomohol liek na imunitu, volá sa ribomunil a zatiaľ sa držím, a ešte mám taký med, čo sa volá manuka a je na imunitu, ale dá sa kúpiť len v anglicku

betka

Dobry vecer,prosim Vas o radu,so synom mam tiez take problemy,nezniceny a stale opakovany haemophilus v nose,existuje na to vhodny ATB.Dakujem

katrinka

Ahojte, aj ked je uz tato diskusia neaktivna, poprosila by som kontakt na tu firmu s GSE. Prisli sme domov z nemocky, malicka mala laryngitidu, a po dvoch dnoch zasa urputne kasleme

RNG

Janka, do nosa a hrdielka jej davat koloidnu striebornu vodu a pripadne vpasovat nejake kvapky GSE-to bude tazsie, lebo su horke.
Neboj sa predavkovania, telo teoreticky znesie 5 gramov citricidalu na kg vahy, to by znamenalo 250 kvapiek na kg vahy,co je 2500 kvapiek na 10 kg dieta a budes rada , ked sa ti do deti podari dostat 5-10 kvapiek za den, rozriedenych v najmenej 2-3 deci , aj to je uz dost horke.

janka

ahojte,ja som mama 4ročnej a 3 mesačnej dcérky.obe majú hemofila,ale neviem,aký druh.Maličká berie vercef,a staršia čaká na výsledky z výteru.Vercef berie 6 deň,lekárka ho kázala brať aspoň 10 dní a urobiť kontrolný výter.Je hemofilus nebezpečný.Mala proti nemu ešte zaočkovaná nebola,len protiTBC A BCG.tiež dosť škaredo kašle,.poradte.dakujem