Neviem..podla mna som gay...ale.....

Príspevok v téme: Neviem..podla mna som gay...ale.....
abcde

Citil som nieco k dievcatu...Ono je to vlastne takto - uz od malicka, asi od 7 - 8 rokov som si zacal obzerat chlapcov a samozrejme, trva to doteraz, proste sa za nimi obzriem..V podstate si ale neviem perdstavit, zeby som zil s nejakym chlapom, mal s nim trvaly vztah, ani sex(vlastne ja mam velmi negativny vztah k sexu nielen so zenou ale aj s muzom). Mozno iba ako kamarati. Ja som totiz nemal vela kamaratov, ked som bol mladsi a dost mi chybali. Ked som prisiel na strednu, tiez som bol v triede u chlapcov odpisany..rozpraval som sa jedine s dievcatami. Raz som ale stretol jedno dievca z inej triedy a po istom case som zistil, ze k nej nieco citim, resp. citim sa s nou uplne inak ako s ostatnymi dievcatami..Neskor si zo mna chlapci zacali utahovat, ze sa nespravam ako 17 rocny chlap a ze som stale s dievcatami, a ja som nad tym zacal rozmyslat..Dospel som k zaveru, ze gay som, kedze som si v hlave premietal to, ze sa otacam za chlapcami(niekedy vsak aj vyrazne mladsimi ako ja! - inak mam 17). Potom sa mi to v hlave akosi prehodilo a od toho rozhodnutia sa mi zda, ze k tomu dievcatu uz nic necitim, resp. ze si to vsetko iba namyslam, ale taktiez rozmyslam nad tym, co by bolo, ak by som to nezistil..asi by som isiel do nejakeho vaznejsieho stavu, aj som nad tym vtedy rozmyslal ale teraz sa mi to zda absurdne a zacina sa to otacat...Staci aby som sa dal do reci so spoluziakom( asi jedinym, s ktorym sa da rozpravat a s ktorym komunikujem)a tiez k nemu nieco citim, hoci predtym som k nemu nic necitil a ani ma nepritahoval(v jednom ale som rad, konecne mam rovnocenneho kamarata v triede, s ktorym sa da normalne porozpravat)..Popravde som zmateny..mam aj akysi pocit zmareneho vztahu s dievcatom, ktory nemusel byt marny a so zistenim, ze som na chlapcov, sa to vo mne akosi zlomilo..Jedno je vsak iste - s chlapom urcite do nijakeho vazneho vztahu nepojdem aj keby som bol gay(co asi som) - proste podla mna by som sa necitil s nim stastne, aj keby ma pritahoval. Zato s tym dievcatom som to rozhodne planoval..skoda...ako mam teraz pokracovat?? Vzdy budem totiz na pochybach a skor uverim ze som gay ako ze nie som...Mimochodom zenske telo(napr. pri lesbickom sexe alebo podobne) ma vzrusi ale to musim mat naladu...na sex alebo striptiz gayov sa velmi nepozeram(vlastne som ho nikdy nevidel)..nejako to nemusim, ale to asi nie je sposobene tym, ze ma to nevzrusuje, ale tym, ze to nepovazujem za spravne(proti gayom ale ja nic nemam).

stanic

v tvojom veku este hladas sam seba co sa sexuality tyka, a myslim ze to plati pre kazdeho, len na slovensku je spolocensky pristupne byt bez debaty hetero

madmeoiselle

a este k tomu, ze ja proti gayom nic nemam, mala som takeho kamosa a bol uplne super. :-) ale podla mna fakjt ty gay nie si

madmeoiselle

podla mna to, ze si gay si iba namyslas. Podla toho co pises, ze citis nieco k svojmu kamaratovi, to moze byt sposobene aj tym, ze si normal kamosov nikdy nemala teraz mas a preto ho mas rad. Dalej pises, ze si nevies predstavit vztah normalny s chlapom ale s tou dotycnou si ho planoval. Podla mna gay nie si, len si to nahovaras v tej svjej hlavicke, s cim by som prestala. A akoze ja som lesba, ked sa otacam za dievcatami? Ano ked ide nejaka kocka, aj sa za nou otocim. A poviem si "ma krasne nohy, aj ja by som take chcela"- kedze nemam najdokonalejsiu postavu. Ale je to normalne. Ked ta nieto zaujme, je jasne, ze s aza nim otocis, ci je to zena alebo muz. Aj ked ja sa momentalne otacam len za svojim drahym, ale to neznamena ze si gay. Podla mna sa asi len v podvedomi chces nejako odlisovat a zviditelnit,aby si ta zacalo oklie nejako vsimat. Neuvazuj nad sprostostami. Poda mna s atoho bojis, ze je to tak a nahovaras si. To je ako ked sa hovori vela o nejakej chorobe, kazdy si hned zacne mylsiet, ze ju ma. Proste psichyka. Si uplne normalny a nerozmyslaj nad sporostostami. Sksu to s baou, uvidis, bude ti dobre a nerozmyslaj nad takymi vecami, lebo len sam sebe robis zle

bircqff

Zbytocne to riesis...pokial ide o lasku je absolutne jedno s akym pohlavym bude....ide len o to aby si to tak citil ze ta osoba je ta prava pre teba :)) to je fajn.....to ci si gay alebo hetero alebo by by som urcoval podla sexualnej pritazlivosti....v 17 je normalna bisexualita mladych ludi....tiez som mal nedostatok kamaratov.....do konca strednej som mal asi 2 kamosov....ale nemal som problem s chalanmi bavit sa ale nerozumeli sme....prisla vysoka a nasli sa kamosi a vsetko bolo fajn :)))) a tak no a mal som asi vsetko aj s chalanom aj s holkou co sa tyka sexu :) a celu dobu som si myslel ze som bisexual mozno viac gay....ale to bolo vzdy som s holkou ked som mal mat sex...skoncilo to nejako komicky alebo trapne :DDD teraz sa na tom uz len skvele smejem...aj to ze som vyskusal s chalanmi...sme v 21st....myslim ze clovek ma robit co mu je prijemne....potom som si nasiel holku zalubil sa....sice uz sa to skoncilo...ale od vtedy som nemal absolutne nic chut uz riesit s chalanmi a boli a su pre mna len zaujimave holky....skratka vsetko potrebuje cas....stretnes niekoho uvidos...nebran sa nicomu co ti je prijemne....pokial je to fajn, tak si to uzivaj a nebran sa nicomu :)

abcde

ved uvidim ako sa to neskor vykrystalizuje, tiez by som nebol nejako extra stastny, keby to bolo naozaj tak...znepokojuje ma ale to obzeranie za chlapcami, ktore bolo uz od malicka..ale podla mna ked sa mi to urovna v hlave, tak aj s tym sa zit normalne da ved v podstate som takto zil 16 rokov a bolo mi dobre(pretoze mi nikto nic na zakladnej nevyhodil do oci)..ak budem na chlapcov tak si to proste nebudem vsimat...Je mi vsak luto toho vztahu s dievcatom..chcel by som zacat od znova, ale to bude mozne asi az vtedy, ked bude v mojom vnutri vsetko urovnane..

businka

vies co si myslim ze si iba namyslas ze si gay, ja som sa napriklad ako dvanastrocna olizovala dokonca s dievcatami a pritahovali ma aj teraz ma obcas pritahuju ale vem povedat ze som na chlapcov.. je to vsetko o tom v akom prostredi vyrastas a kde zijes ci si pritazlivy pre opacne pohlavie alebo nie, je to cele o psychickom zmyslani cloveka - a kebyze si myslis ze som sa neobzerala za dievcatami ako mala tak aj ja som sa obzerala iba si proste musis povedat ze ie si gay a basta a ani nejaky debili v skole ta nepresvedcia na nejakej absurdite ze ,,iba,,kecas s dievcatami tak preto si gay je uplna somarina- aj moja spoluziacka je pekna pritahuje ma a da sa s nou skvelo kecat ( ale to je iba priatelstvo)a hned by som jej povedala ze hybaj sem do trojky so sracom ale ne som brzda a priatelstvo si nepokazim:D lezba ne som. A myslim chlapce ze este si aj tak nevyzrety na vztah a mas kopec casu rozmyslat aj o inom zameraj sa na svoje hobby a nekecaj ci si alebo ne si gay - lebo to cloveku len lezie na mozog a kopec ludi su potom lezbami a gayami aj ked to nechceli ale okolie ich mozno k tomu dotlacilo! Tak just moj nazor - mimochodom - nie som proti gayom ani lezbam , takze PEACE.