problém so sexom

TomS

ona vraví, že má už blok z toho, že sa bojí, že to bude rovnaké ako vždy predtým. Ja myslím, že na ňu netlačím, teda viem :) -- Ja asi fakt skúsim ten lubrikant - už som nad tým uvažoval... len trochu sa bojím, lebo keď to nevyjde ani potom tak neviem.. Bože pomáhaj! :) určite dam vedieť výsledok.. a dik za rýchlu radu :)

zuzba

Ahoj,
s priateľom sme spolu 6rokov a zo začiatku sme mali rovnaký problém. Tiež mi lekár povedal, že je všetko v poriadku .. tak som vymenila lekára ... Tak som sa jej pýtala, v čom to môže byť a ona mi na to, že moja "malá" sa nedostatočne zvlhčuje. Preto sme šli na to inak ... Začali sme dlhou predohrou, pred vniknutím sme použili lubrikačný gél alebo priateľové sliny ... treba však čakať, pokiaľ sa riadne priateľka vzruší ... a netlačiť na ňu ... možno má vytvorený blok z bolesti ... treba pomaly a opatrne ... a hlavne čo najviac zvlhčenia ... neskôr mi to šlo už samo ... ale až do teraz musíme používať aspoň partnerove sliny - stačilo raz, keď si pretrhol zo sucha uzdičku :))) ... daj vedieť ako to u vás pokračuje .. pa

123

tento isty problem som mala aj ja. tvoja priatelka musi byt hlavne uvolnena a nesmie sa bat. nesmie mysliet na to ze jej to jednoducho nepojde. skuste dlhu predohru.