Rakovina hrubeho creva

marcela11

Dobry deň,
môjmu dedovi v 77r. diagnostikovali rakovinu prostaty a neskôr aj rakovinu hrubého čreva, absolvoval liečbu doktormi ale stav sa mu nezlepšoval. Vtedy sa dopočul o egyptskej čiernej rasci a o jej zázračných účinkoch, tak začal užívať každý deň 2PL ráno aj večer oleja z egyptskej čiernej rasce celé 3 mesiace. Poviem len, že dedo má už po 80-tke a rakovina mu diagnostikovaná už nebola a olej pije do dnešného dňa. Dúfam, že som pomohla a pripájam pár odborných článkov.
onlinelibrary.wiley.com
www.kitchendoctor.com
www.ncbi.nlm.nih.gov

gabi00

horke marhulove jadierka spolu s chemoterapiou maju smrtelne nasledky.je o tom clanok na internete.napiste do google.marhulove jadierka ako liek proti rakovine bez vedlajsich ucinkov. tento clanok ma dve casti 1. a 2. cast

gabi00

horke marhulove jadierka. sladke nie su dobre.50 jadra za den ale na tri krat nie naraz jest alebo pomliet na prasok rucne nie strojom aby ostali tam liecive latky.vela pribehov da sa citat na internete ze marhulove jadierka ich vyliecili s rakoviny.nap.marhulove jadierka skusenosti.jason vale marhulove jadierka.kniha svet bez rakoviny.da sa stiahnut aj cez internet zadarmo

Gima

Boh nemá nič spoločné z rakovinou. Ponevač Boh je duch, ktorý je spojený s duchom človeka, po telesnej stranke asi ťažko.
Rakovina vzniká z polypu na sliznici čreva. Ak je tá cysta naplnená vodou dá sa odstrániť, laparoskopicky. Ak je cysta tuhého charakteru, čiže je to živé tkanivo, tak je to rakovinového pôvodu. Bud sa to vyoperuje alebo zvolia inú liečbu ožarovaním.
Ralovina žaludka vzniká z prekyslenia organizmu. Prekyslenie nastáva vtedy ked konzumujete stravu živočíšneho pôvodu, fajčíte, pijete alkohol. Žaludok človeka pracuje na systeme spracovania potravy pomocou acidobázickej kyseliny. Ak tuto rovnováhu máte dlhodobo narušenú nesprávnym stravovaním a životným štýlom, tak telo začne vytvárať rakovinové bunky. Preto je dôležité prijímať aj zeleninu a ovocie, prípadne detoxikáciu tela. Mne osobne zatial pomáha acidofilné mlieko, šťava z kyslých uhoriek, rybičiek alebo kukuričiek.

sehria

Rada pomozem onkologickym pacientom, ale aj inym, ktorych trapia rozne zdravotne problemy, pomocou najsofistikovanejsich vyzivovych doplnkov na svete. Svedcia o tom parametre ich obsahu. V procese vyroby je zachovana bioaktivita spracovavaneho materialu. Zakladnou zlozkou produktov su peptidy, najmensie retazce aminokyselin dolezitych pre zdrave fungovanie buniek. Ich perfektna funkcnost zabezpecuje, aby mnozstvo resorbovanych peptidov do krvneho riecista alebo koze spolahlivo a rychlo rekonstruovalo poskodene bunky. Pre blizsie informacie ma pisomne kontaktujte.

katkager

Ahojte, ja mám rodičov, ktorí sú v strednom veku a už sú obaja onkologickí pacienti. Ani pri diagnostike ochorenia, ani počas priebehu liečby nebol nikto kto by im pomohol ani poradil ani ohľadom dostupných príspevkov, dávok ani sociálnych služieb v zákonnej rovine, rozhodla som sa písať o tejto téme diplomovú prácu s názvom: Možnosti sociálnej práce pri pomoci so zabezpečovaním sociálnych potrieb ľudí s onkologickým ochorením.

V rámci práce budem robiť výskum zameraný na pomoc ľuďom s onkologickým ochorením v rámci skvalitnenia ich života. Preto chcem poprosiť všetkých, ktorí trpíte onkologickým ochorením (alebo ste 3 roky po liečbe), či by ste mi pomohli a vyplnili dotazník k výskumu : docs.google.com
Mojich rodičov to síce nevylieči, ale pevne dúfam, že to prinesie viac možností pomoci pri zvládaní tohto ochorenia. Ďakujem všetkým, ktorí budú takí láskaví a zapoja sa. Dotazník je anonymný.

potter

Moja matka bola diagnostikovaná rakovina prsníka, potom som zbytočne veľa peňazí za roky pre liečbu, kým som počul o konopného oleja môže vyliečiť všetky rakovinu, som sa snažil hľadať spôsob, ako dostať olej a nakoniec jeden môj priateľ mi povedal, ako sa k nemu dostať a získať olej, bol som schopný ho e-mailu a kúpil olej, moja matka začala brať to na 12. januára a sláva Bohu by bola uzdravená v apríli po tom, čo jej posledný skenovanie bol negatívny, by som chcel poďakovať Dr.Eric Mark po dobu strávil v získavaní tento olej k záchrane ľudských životov, môžete mu e-mail, ak budete potrebovať pomoc a vyliečenie (Ericmarkcancercure@gmail.com) olej funguje pre všetky typy rakoviny a stojí za to. modlí za vás

mgasparova

Dobrý deň, čo sa týka rakoviny akéhokoľvek typu viem povedať, že na to funguju zatiaľ jediná vec, čo poznám a čo sa ku mne dostalo pred nedávnom. Ľudia s rakovinou sa vyliečili a neboli potrebné ožarovania ani chemo a je tu možnosť aj pre ostatných. Je to vec, ktorá sa dá riešiť. Rada pomôžem a poskytnem ďalšie info. Pekný deň