Laska

kremikova

joooj no tych 7rokov to je naozaj dost. ako si sa sa z toho vtedy dostala?
dakujem za prispevky :)
a chlapi ako ste na tom vy?

angeles

tak ja som sa prvykrat vazne zamilovala ked som mala skoro 20 rokov...a milujem ho doteraz...ale laska niekedy strasne boli...

bambulocka

no ja mam skoro 18..je moj prvy,lubim ho..neviem si uz predstavit ze by som ho nemala...ale tak ludia hovoria ze nech si skusim,pridu iny,ze urcite to neni posledny,ze sa to takto na prvy krat neda.....ozaj nie?no ja neviem,neznie to realne ze by som hned na praveho natrafila ale aj tak.....aaaa este to co ma byt ze po 7rokoch rozchod?!uuuf ved to uz s nim mozno aj deti budem mat,to uz bude neskoro to zisitit ze neni ten pravy!!!

dd

v 18, bolo to na dialku, "vztah" trval 4.5mesiaca, strasne mi ublizil rozchod, spamatavala som sa z toho asi 2mesiace..sluboval, ze budeme kamarati, ale kratko po tom, co som sa z toho dostala, sme prestali udrziavat kontakt.

bbubblinka

ono to je mozno aj dobre....aspon sa tak neskutocne nesklames....bo to velmi boli...... aj ked laska je krasna..... ale ja sa vzdy riadim mottom: muz sa pomsti za vsetky zeny ktore ho nelubili prave tej ktora ho miluje...