Tlak v hrudniku

RNG

Problemy s pecenou a zlcnikom je velmi lahko poznat na krvnom teste(pecenove enzymi).
Caj z byliny chanca piedra cisti ciastocne pecen a rozpusta zlcove a mocove kamene. Tiez je mierne antimikrobialny, tj liecivy na zapaly roznych druhov.
Davka je lyzica kopcom do pol litra vody, povarit 5 minut a nechat prikryte odstat (najlepsie cez noc), rano zliat, nefiltrovat ochutit a postupne pit.

kitti

Prvy krat som sa zobudili v noci na ten tlak.Bolo to hrozne,myslela som si,ze sa nedozijem rana. Vies,ani to som nevedela,ci je to srdce,alebo nieco ine.Potom sa mi to uz zopakovalo aj cez den po lachsich ranajkach. A teraz uz hoci kedy,ale vacsinou vecer. Nevsimla som si,ze po tazkom jedle by som to mala.

jaaaa

A potm sa este treba vyhybat ovociu,ako su ceresne,slivky,lebo tie supky zlcnik dost drazdia.Mozes ich jest,ale s rozumom.A teba to z coho zacalo boliet?Jedla si nieco,cim by si si ho mohla podrazdit?

jaaaa

Vyhybam sa mastnym jedlam,potom tazkym jedlam-napr.salatove uharky a hlavne nepijem silnu kavu,lebo po tej ma bolieval zlcnik nenormalne.