Dlhá menštruácia

Príspevok v téme: Dlhá menštruácia
xya

Menštruácia mi trvá už v podstate 17 dní. 12.4.som dostala menzes, týždeň to išlo v štýle "3 kvapky za deň" (doslovne). 19.4.začal vcelku "normalny" menzes, sice slaby, ale trva doteraz. Mam pocit, že to ani nie je "normalna" červená krv, skôr hnedý výtok. Môže to byť spôsobené stresom a rozhodeným denným rytmom? Dokončujem diplomku a popritom pracujem. Stretli ste sa s tým niekedy?

Lulu326

Ahojte. Mám 13 a mám silnú menštruáciu, ktorá mi trvá 10 dní. Bojím sa čo to môže byť. Mohli by ste mi poradiť? Ďakujem.

Tttttt1515

Ja mám 13 a dostala som krámy 12.5 a o chvíľu to už bude 9 dní čo. Ich mám ale sú uz slabé je to v pohode .?

Natura

Môžem sa opýtať po tej tabletke od lekára Vám za ako dlho nastúpil menzes ? Ja ho mám prvýkrát a asi 10 dní mi trvá stále , ale bojím sa trochu že mi po tom nastúpi až o niekoľko mesiacov alebo vôbec

bara14

Ahojte,
Mam 14 a menzes mam uz asi 3 roky. Vzdy som to mala 7 dni, len trz to mam uz 7. den a dost silne. V sobotu odchadzame na dovolenku do chorvatska. Viete nejako poradit ?

Herga 13101996

Ahojte aj ja som mala menstruaciu 13dny isla som ginekologovy a dal mi tabletky ascorutin davkovanie som mala 3krat 2 tabletky a menzes mi skoncil :-)

Sheise

ahojte mám problém taký že včera som si myslela že mi už menzes skončil ale nie dnes to bude 5 dní čo ho mám a od včera večera som nemala ani kvapku a to isté ani dnes ráno ale okolo 12 sa mi to rozbehlo a mám ho silný ..prosím pomôžte mi ..neviem čo s tým ..mám 14

mnzs

no mm 14 a m mi začala pred rokom vtedy som mala prvú a potom minulý mesiac a tento mesiac ..ale hrozne sa bojím e to budem ma aj nabudúci mesiac silné