moisha je na tom zle... :((((

moisha

ľúbim ho strašne... tak ako sa len ľúbiť dá :(
prvý chlap s ktorým som si vedela predstaviť spoločnú budúcnosť... až do istého času, keď sa to všetko pokašľalo...

moisha

marissa ja sa o to pokúsim, hoc to bude ťažké a budem musieť premôcť samú seba.. Tak sa zdá, že to vzalo len mňa jedinú... No a stretávame sa tak 2,3x do týždňa, teda stretávali... ja neviem o čo mu ide, najprv mi vynadá a potom, že či nemôžeme kecať cez icq... ale podľa mňa z takéto silného vzťahu akým bol náš , nemôže byť priateľstvo, neverím v to! len to bude všetko sťažovať

marisssa

podla mna nie je najlepsie, rozist sa a potom zas sa vratiti k sebe, vsak ten dovod, kvoli ktoremu ste sa prvy krat rozisli, tu predsa stale bude,no nie?!nedovol mu, aby si s tebou a tvojimi citmi robil, co sa mu zachce.neviem, ci sa stretavate nejako casto, ale musis mu ukazat, ze ta to nevzalo, ze si silna sebavedoma baba, ze vies zit aj bez neho, aj ked to bude tazke..

moisha

chápeš, pred mesiacom som sa s ním rozišla už definitívne, doprosoval sa mi jak blbý... až som sa napokon k nemu vrátila... a teraz? chce koniec? ublížil mi najviac ako sa len dalo... mala som si žiť vlastný nový život...a zas som do toho padla... do frasa, kebyže to nebolo také ťažké...

marisssa

prezivas najtazsie obdobie.nezavidim a potrebujes vela sil pre seba.a som s priatelom teraz rok a pol a neviem si predstavit, ze by sme sa rozisli,aj ked sme uz preskakali vselico..
ale spamatas sa ,chce to cas, ako vsetky rany...