Správa pre Ofice!!!!!!!

Príspevok v téme: Správa pre Ofice!!!!!!!
dr.jajbolí

Ofice!
Myslím, že ten, kto má kopec času si asi ty, keď sa bŕľaš spokojný, zdravý, šťastný, "inteligentný", zrejme vysokoškolsky vzdelaný, na všetkých stránkach a kontroluješ, kto, koľko a kde, čo , komu píše. Kritizuješ Slovenský jazyk a kontroluješ pravopis! HAmbi sa za to. Tu sú všetci na rovnakej pozícii! Ľudia, ktorí hľadajú útechu, pomoc a sú chorí!
Ak si spokojný a zdravý človek, teš sa zo života,z tvojej pozície, ktorú si nadobudol a nebŕľaj sa vo veciach, ktoré ti nie sú srdcu blízke!!!!
Nevieš, či nie som náhodou vozíčkárka, tak neubližuj, radšej si zahryzni do jazyka, lebo všetko zlo, čo v tebe je a ktoré zo seba vydávaš, sa ti môže niekedy vrátiť ako bumerang.
Chudák, zrejme trpíš komplexom menejcennosti a potrebuješ si niečo sám sebe dokazovať. Radšej navštív psychológa, nič tým nestratíš, len získaš!
Prajem aspoň tebe pevné zdravie, keď ho už ja-bohužiaľ nemám. Venuj sa radšej svojej rodine, deťom a svojej práci, lebo na tejto stránke podľa teba len zabíjaš zbytočne čas!

simeon

prosim ta, co tak nadskakujes, ved sa ti ospravedlnil, nie? to si tu mame teraz vsetci vypisovat kto sme co sme a preco sme a zaco sme? som myslel podla temy ze je to nieco zaujimave, ale o nicom.

dr.jajbolí

Ofice, ešte maličkosť. Ja popri všetkých domácich prácach, varení, upratovaní, čítaní, študovaní, nákupoch a hľadaní si zamestnania, ako aj štúdiom(áno, ďalším!) si chodím k PC oddýchnuť. Cítim sa na tejto stránke mimoriadne dobre a spokojne, ale musím povedať, že ste ma veľmi zabrzdil a zranil. To, čo som pomaly na sebe teraz budovala, stroskotalo na jedno Vašom "pripomienkovom konaní"

dr.jajbolí

Vidím Ofice, že tieto témy sú pre vás ozaj zaujímavé, keďže ste aj teraz na tejto stránke. Skutočne, keď máte 3 deti, mal by ste sa nad sebou zamyslieť, pretože aj vám sa to môže stať, že ste teraz hore, ale zajtra môžete byť na ulici, ako sa to stalo aj nám-poniektorým, ktorí celý život zodpovedne a statočne pracovali. Mám niekoľko ukončených štúdií, s ktorými sa chváliť nebudem, lebo táto téma nie je o tituloch.Tu sú ľudia na jednej úrovni. A Ja veľmi vďačne poradím aj poslednému bezdomovcovi, tak isto aj nejakému konateľovi veľkej firmy, ak to potrebuje a ak mu viem pomôcť!
Čudujem sa vám, že vy zrejme vidíte za všetkým iba peniaze.. Áno, sú dôležité, ale nič nie je nad zdravie!! To si pamätajte. ˇˇClovek príde o prácu, začne to depresiou a ani neviete, kde skončíte. Keby ste si prečítali všetky moje príspevky na všetkých témach, do ktorých som sa zapojila, zistil by ste, koľkým som si teraz za posledných 6 mesiacov prešla. No napriek tomu Vám osobne držím palce, nech sa Vám v živote darí a aby ste nevedel, čo je to choroba!
Môžte kontrolovať aj pravopis, píšem v rýchlosti, aby mi neodišli myšlienky, takže som si to po sebe nekontrolovala, za čo sa ospravedlňujem!
Pekný večer!

miminaaa

ofice,ked si si nevsimol,my zeny sme veeelmi sikovnucke.Vieme robit aj tri roboty naraz a tym si setrime cas,na rozdiel od muzov-cest vynimkam.Takze my si mozeme dovolit byt na nete o nejaku tu hodinku viac.Juj,ale som hrda na to,ze som zena :))))))))))))))))))

ofice

hlboko sa ti ospravedlnujem. netusil som, ze ta tak zranim a ze si taka velmi chora a nestastna zena. ja naozaj cas na snorenie po internete nemam, reagoval som asi iba na tejto jedinej teme. takze mi trocha krivdite, sotva by som si mohol dovolit stravit tu tak vela casu. predsa len moje tri deti su mi trocha prednejsie, to mi uz musite odpustit. aby som vas vsak dalej nedrazdil, slubujem, ze tymto prispevkom odchadzam z vasej stranky a zelam vam vsetkym vela stastia, zdravia, uspechov a radosti.

keituskaaaa

Videla som to..naozaj sa zachoval ako obycajny chudak..nikto nema pravo take nieco napisat..a co ti vlastne je?ty byvas stale doma kvoli tomu ze si chora?Alebo chodis este do prace?

dr.jajbolí

Keituškaa, práve na tvojej téme ma ostro kritizoval. Som chorá a jediná moja spoločnosť ste vy! Dobrí ľudia. Nie som už 20 ročná, takže skutočne skúseností mám až-až zo života. Veľmi rada pomáham ľuďom, a nikdy by som si nedovolila niečo doporučovať, čo nemám osvedčené, alebo overené.
Keituškaa, cítim s tebou, lebo život je skutočne taký. Hovorí sa: "Život je boj, ak vieš bojovať, je Tvoj:"
Ďakujem.