Antikoncepcia a ochorenie štitnej žlazi

jaja

na hak nie je nič zlé, až na to, že sú to umelé hormony, na kt. si musí telo zvykať, ked sa bráni- než. účinky. a logicky, ked už berieš hormony na š.ž., tak ťa obdivujem, že máš chuť na dalšie... ale opakujem je to tvoja vec, nesúdim ťa, len ja by som na to nemala nervy, viem čo môže hak spôsobiť! ale možno budeš mať šťastie?

nicoleta

... a tak to teraz mam otehotniet... ked neverim prezervativu??? co je na tom zle... ved ked sadne tak je ok.... a ved antik. uzivaju miliony zien tak preco nie

nicoleta

... ano povedala som mu ze som chora na stitnu zlazu... ale ani sa ma na nic nepital.. a novinette najnekvalitnejsia?? tomu sa mi nechce verit ked patri medzi tie nizko-hormonalne...a to ze si pribrala neni to tak ze kazda sadne inak.... heh noja sa len pytam ...ajsdfôajf... a preco ze nemoze brat antiku??? a aku hu ma zvecsenu alebo znizenu...

janahudecova

mne sa stitna zlaza zvacsila az po porode,preto som musela prestat kojit.antikoncepciu mi este nevypisal,takze celkom neviem,no urcite mu to povedz,ved vies,ze teraz je lepsie povedat vsetko aby si potom nemala este vacsie problemy...

ajsdflôajf

a inak novinette je jedna z najhorších a najnekvalitnejších antikoncepcií. ja som z nej pribrala 10 kilo, bola som naladova a podraždena a velmi ma boleli prsia...