Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Som chorá?Poraďte prosím

Príspevok v téme: Som chorá?Poraďte prosím
Arwen

Ahoj.Chodim so svojim chlapcom 5 rokov, a prvy krat sme sa milovali pred 4. rokmi. Je mi s nim krasne, len Moj problem spociva v tom, ze pri milovani,ked je moj milovany chlapec "vo mne", tak ma to nevzrusuje.Vsetko je inac uplne normal, dokazeme sa navzajom vzrusit ked sa spolu "hrajeme" s rukou tam dole:). Dosiahneme aj orgazmus. To vlastne vacsinou byva kazdeho predohrou, ale, akonahle vojde moj chlapec do mna, tak necitim vzrusenie. On je cely vzruseny ked sa hybeme a ja nic. Skusali sme sa aj opit, bolo to troska lepsie,ale aj tak som to necitila Ja vlastne len citim, ze je nieco vo mne, ale proste len citim . par krat sme sa uz pohadali preto, ved jasne:(. Ale riesime to spolu ako sa len da, len tazko najst riesenie na to.Bola som aj za gynekologom, ale ten mi len povedal, ze partner nie je skuseny.hmm.. Urcite by som nevymenila mojho chlapca za ineho. Rozmyslali sme aj, ze si objedname afrodiziakum nejake poriadne:). ale tak, ja chcem sa milovat tak, aby to bolo bez akejkolvek povzbudivej latky, ci coho.. U sexuologa som este nebola, ale co mi poradite vy?

pohodka

Ozaj, michi v prispevku nizsie ma pravdu. Vibrator. Najprv sama, potom spolu. Ak sa hanbis na zasielkovy predaj, skoc(te) do napr. Parndorfu, v tom novom komplexe je taky sop, ze sa tam vcelku stratis z oci a urcite najdes, cca 20 euro, to fakt stoji za to. Ak je to tvoj prvy, kup si uplne jednoduchy, gumeny, skor uzsi, dobra je aj nabijacka na baterky a hraj sa a hraj sa ....a hrajte sa ...

Arwen

skusali sme vsetko mozne. vsetky polohy ake sa len daju.ale v pohodke. dokayem sa s tym zmierit. da sa zit aj bez toho. mozno sa mi to raz podari

kekso

skusali ste uz polohu, ze on lezi na chrbte a ty si na nom?..vtedy mas moznost sa pritlacit klitorisom ku partnerovi a regulovat untenzitu trenia..

rizi

fakt pohoda som vydatá 12 rokov a v posteli o ničom:-(, no niekedy ale je to ubohe. Už mi muž povedal,že som frigidná. Tiež sme sa za to pochytievali ale kašlem už na to. Takže hlavu hore podla mna ma chlap spraviť to čo žene robí dobre a basta

pohodička

Veď hej, napisane, hneď som si všimla, keď sa pridal môj text.
Aj milovanie bez orgazmu vie byť prekrasne a uspokojujuce, klidek.
Možno sa neuvoľníš, lebo nemáte zabezpečenú antikoncepciu, dostatok intimity.
Ozaj, nebuď netrpezlivá, aspoň sa máš na čo tešiť a poľutuj obetavé dievčatá, ktoré vzrušenie a orgazmus predstierajú. Pa.

Arwen

tak, mam uz 21 a chodime spolu uz pomaly 5 rokov:)Prvy krat sme sa milovali ked som mala 18, cize uz vyse 3 roky spolu "spavame". A spravneho muza sa nechcem zbavit:)