Šedivenie vlasov

kakadu

ja mám 40 a dve roky som si všimla že som začala ale len vpredu taký akoby melír šediviet.Od min roka septembra nepouživam žiadny tonovaci šampon mi odrástli a teraz vidno aké mám šediny a dobre to vyzerá, možno si užý viac ani nič nebudem dávat na vlasy,lepšie vyzerám,je to ako melírs popolavotmavými vlasmi takémám povodné.

Podla mna závisí v akýcvh vlasoch šediviš ak v blond to može vyzerat aj dobre akoby si mala melír ton v tone.

llek

Geny ani tak nechybaju, ale su inaktivne alebo naopak sa aktivuju a tym sa nieco spusti. No a potom mozu byt geny zmutovane a roznym zmenene.

llek

So sedivenim vlasov nespravite bohuzial nic, je to nieco co nikto z nas nemoze ovplyvnit. Kazdy mame v sebe vo svojich genoch zakodovane kedy sa to zacne diat. Ked dokazete zapinat a vypinat geny, tak potom mozno dokazete ovladnut aj sedivenie.

akika

No neviem ci ti na to nieco pomoze, mne odporucali toto ze to ma dobre vysledky -odkaz odstránený- ale zda sa mi to drahe takze som to nekupila. Zasa stopsedin stoji 5,60 ci kolko ale to mi pride uplny blud.

Andrej11

ja mám 18 rokov a tiež mi sem tam vidieť šedivý vlas neviem či je to z tohto že si každý deň umývam vlasy hlavne ráno a mám z toho nervy poraďte mi plss ........

isis

yr,ja si vlasy farbím, ale každá farba sa mi hneď vymyje a ešte som nenatrafila na takú, ktorá by mi šedinky zakryla úplne, a tom som vyskúšala už toho veľa

yr

Ja mám 21...a už od takých 18 som mala pár šedivých vlasov...kamoška mi ich vždy vytrhla...na také že keď si vytrhnem jeden šedivý..narastie mi dalších 10 neverím. :) Mám uplne tmavé vlasy takže je to asi aj vidieť..ale nevadí mi to..:) Ved nejak bolo..nejak bude..nemôže byť každý dokonalý. A keď ti to vadí tak si nafarbi vlasy...:)