Nemam pocit vnutorneho naplnenia

radca

Tvoj zivot ma taky zmysel, aky mu das ty. Niekto pomaha inym, niekto hra futbal a niekto kradne. A to ich naplna. Uzasne na tom je,,ze zmysel svojho zivota si mozes vybrat sam.

blahosklonný

Váš problém spočíva v tom, že ste stratili vieru a je samozrejmé, že takto máte pocit zbytočnosti, pretože nemáte žiaden cieľ.
Ani sa nemusím pýtať, či ste veriaci kresťania-katolíci a pravidelne chodíte do kostola...
Odpoveď je mi vopred jasná - ste ateisti.
Keby ste neboli, nemali by ste tieto "problémy", ktorými vás obdaroval Satan a vy ste mu ľahko podľahli!
Čo takto ísť na spovedď a začať s ním bojovať?

face of agony

Michal, ja mám presne také isté pocity. Jednoducho neviem čo je zmysel života a preto sa mi ho nechce žiť. Nič ma nebaví, neuspokojuje, nenapĺňa. Mám to už velmi dlho a poviem ti, nie je lahke s tým žiť. Úplne ťa chápem.

:-(((((((((

nuz, tam moze byt tvoj problem, mozno pocitujes pocit samoty.kazdy problem sa riesi lahsie, ak mas niekoho po svojom boku kto ta chape a podpori.!!takze skus trosku ist do spolocnosti.prepac za otazku, ten pokus o samovrazdu, suviselo to s tymito pocitmi co mas??p.s tvoja rodina by ti mala byt oporou, mozno su len zaskoceni, zroneni a nevedia ako s tebou komunikovat.mnoho veci je v tvojich rukach!!!p.s 2zivot je len jeden, preto si ho nenic a vyuzi ten dar!!

:-((((((

michal.pu.aky mas vztah s rodinou?su aspon trochu oporou pre teba?pocit neistoty moze pramenit zo samoty, mas niekoho po tvojom boku??drzim palce.

sissa

ahoj Michal, kazdy clovek je pre niekoho dolezity..co rodicia, surodenci?ja mam tiez podobne pocity, mam kratko po rozchode, uz zopar vztahov mi nevyslo a vacsinou to bol rozchod z jeho strany, tiez ma trapi strach, neistota, pochybnosti o sebe. a presne ako pises-zamestnanie je nesmierne dolezite,zamestnas mysel niecim inym, pozhovaras sa s kolegami, mozno so vztahov s kolegami vznikne priatelstvo, mozno tam stretnes lasku. praca je pre kazdeho cloveka nesmierne dolezita, nielen z hladiska primarneho ciela ako su peniaze, ale proste uz len to, ze vyvijas nejaku aktivitu, rozvijas socialne vztahy, robi tvoj zivot zmysluplnejsim. a popri tom nejake zaujmy, hned sa ti bude zit lahsie, hoci aj na mna slabe chvilky dolahnu, ale snazim sa stale nieco robit, niekde byt, s niekym sa rozpravat. Skus to, najdi si pracu a urcite to pojde same. Vela stastia!!!