Poriadny make-up

Krevetka810

inak ak by mal niekto záujem o DERMACOL 24hod. tak mám 1 aj 2 odtieň na predaj-nesadli mi odtiene a boli vyskúšané max 2krát a oba makeupy boli kupované len nedávno:(ozvite sa mi na Krevetka810@gmail.com....

Krevetka810

to mirka 23: ved sa ani netrápim pretože som ,,trafila" naozaj do čierneho čo sa týka toho odtieňu:Da to vďaka tebe:Dteda ti ďakuejm ešte raz...:)škoda že tak po týždni dvoch príde vytriezvenie z tej radosti že konečne človek nájde to čo potrebuje:Dsom zase nespokojna ale to pre tú moju mastnu pleť!:Dkeby som nemala taký typ pleti že sa rýchlo začnem lesknúť tak MT je určite môj naj makeup lenže práve kvôli môjmu typu pleti je na druhej priečke:)

mirka 23

krevetka, ten svetlejši, to je fakt až skoro pre mrtvoly :-) Nevidela som ho naživo, len mi to vravela vizážistka ked ma ličila s MF, a najsvetlejši z týchto všetkých je ta 45 warm almond. Takže si myslim že nemusiš sa trapiť, že si mala lepšie vyberať.

Krevetka810

to mathula: sa ospravedlňujem že odpovedám tak neskoro ale veľmi často tu nechodím iba raz za čas:)no takže ako čitam tak píšeš že si dosť bledá...ja zasa niesom taka bledulka mám proste v sebe taký trošičku žltý nádych...v drogerke som skušala MT ten uplne najsvetlejší a potom aj warm almond ktorý mi odporučila mirka 23....sa priznám že som trošku odflákla to vyberanie toho odtieňu a skôr som tipovala a dala na radu mirky:Dale pravdaže že som vyskúšala oba....ten najsvetlejší sa mi zdal veeeľmi svetlý, no a ten warm almond mi sadol najlepšie...ako makeup je dobrý hlavne v tom že ti dodá taký ten zdravý lesk a prirodzenosť...ale nevydrží ti na tvári veľmi dlho-či už s púdrom alebo bez...tak ako pri každom ktory som vyskušala som sa leskla po 2/3 hodinách takže zázraky určite nečakaj od neho...ale hodnotím ho že je dobrý-nevytvára masku:)no ako som povedala keď ho doužívam tak určite si kúpim LP aby som vedela porovnať:)poradiť ti teda neviem ktorý odtieň ale všeobecne je známe že je lepšie ak máš makeup o ton tmavši ako je odtien tvojej pokožky ako o ton svetlejši...pokial nenájdeš taký ktorý sa s nou zhoduje pravdaže:)ja by som ti poradila vyskúšať si v drogerke oba testery a ktorý ti bude najviac sedieť na dennom svetle ten kup:)

mathula

krevetka moyem sa opztat akz odtien toho MT mas? ja mam problem som dost bleda a po par hodinach sa mi leskne plet vzdryi na tvari ten make up

feministka

kúpila som loreal true match tekutý odtieň C2-druhý najsvetlejší,ale mi nesedí,ak by niekto chcel,predám za dobrú cenu..

Krevetka810

to Mirka 23:)super:)tak teda veeeeľmi pekne ďakujem za rady:)určite ten kokosový olej vyskúšam:)ešte raz vrelá vďaka a všetko dobré do života:)

mirka 23

aha, jasne kokosak. Už si spominam.. ono o okokosaku sa da dlho pisať, ale v skratke. na tvar je super davať to, čo sa da jesť, čiže ak je to neškodne pre telo, tak je to neškodne aj pre pokožku. (blbe je že Max Faktor je dosť chemicka kozmetika :D no nevadi..)
No a nemusi to byť prave kokosový, su aj ine oleje... bola tu už nejaka tema, kde baby použivali rôzne, ale olivový určite nie, ten ma ovela večšie molekuly ako kokosak a nedostane sa ti do hlbky kože. A myslim že kokosak je aj antibakterialny a super hydratuje a pokožka si vezme len tolko kolko potrebuje.
Okrem tvare je dobrý aj na nechty (proti lamaniu, štiepeniu, pliesňam), vlasy a cele telo.
a značku konkretnu nemam, zatial mam ešte z USA. Dobrý je panenský, teda taký čo vonia za kokosom, ostatne ktore nevoňaju, nie su zle, ale už nie su tak kvalitne. Velmi dobry som mala aj od Delphie, taky malinky 100g asi za 3 ečka.

Krevetka810

to mirka 23:pýtala som sa ťa na ten kokosový olej:)že či máš svoju nejakú obľúbenú značku alebo to myslíš všeobecne že kokosovy?:)a prečo vlastne kokosovy?:D

a k tomu púdru:)ja nepotrebujem nejaké enormne krytie, akné už nemám, jazvyčiek mám málo:), nepotrebujem moc prekrývať,stačí mi na to makeup a rada by som to len zafixovala pudrom aby som sa neleskla=čiže puder len proti lesku:)

MT je važne dobrý:)spočiatku som sa obávala o ten odtieň ale pekne mi sadol a je prirodzeny a navyše ked vyskúšam ten dermacol transparentny na to a aj ten mi sadne tak už budem dokonale spokojna:)aj keď by som bola oveľa radšej kebyže mam bezchybnu pleť:)-ale to chce určite každa;D

mirka 23

Krevetka, tu som, tu a čo si sa vlastne pýtala?
Ja len čitam, lebo gosh ti radi dobre a ja nemam čo k tomu dodať :-) a som rada, že make up sadol..
A čo sa týka pudru tak naj u mňa je praškový make up. Puder m nejak nesedí... tento lepšie kryje a vyzera prirodzenejšie a ma fantastický štetec.