Zahnuty penis

radana

kekso,co s tym ma plasticky chirurg?Precitaj si napr. urologicku poradnu,PRISPEVOK ZAKRIVENIE PENISU co radi UROLOG!!!!!!!! vid www.primar.sk je tam toho omnoho omnoho viac,tak si to prejdi ty MUDRY JANKO :)))

kekso

radana, to by som chcel vediet, ako naprava krivulu urolog :D..co myslis, co tak plasticky chirurg..preco maju ludia ako ty urobit z komara somara a z drobnej absolutne neskodnej chybicky smrtelnu chorobu???

radana

kekso,podla teba nepatri tato tema do zdravia?Urolog,ktory sa takymito zdravotnymi problemami zaobera nie je lekar?A ty kde zijes?

radana

No ahooooj kekso.Je hnusne,ked niekto podcenuje problemy mladych ludi,ci uz 12,15,17rocnych.Aj to su ludia a niektore problemy sa im zdaju neriesitelne-vid najnovsia sprava na bleskovkach www.bleskovky.sk Netyka sa to priamo tejto temy,ale podobnych tem je tu viac.A co sa tyka mojejtvojej myslim,ze jej jazyk narastol a tiez ruky,aby napisala sama,co si mysli a aky ma nazor,lebo ty mas jednu velmi zvlastnu vlastnost miesat sa do vsetkeho a pisat tu za druhych..

kekso

radanka vitaj, som rad, ze ti musim oponovat aj za mojutvoju..tak ty si myslis, ze problem v tejto teme je choroba?..a ked este taku odpoved dostane na tu "chorobu", ako od DR.JAJBOLI, tak fuuuha..

radana

mojatvoja mas uuplnu pravdu,lebo 12-15 rocne deti nie su ludia,im netreba pomoct.Deti ked su chore,tak ich slahneme do kuta a pockame,ci vyzdraveju,nie?

mojatvoja

ZYXERKA si moj clovek..take malicherne veci sem dokazu pisat snad iba 12-15 rocne deti, ktorym rodicia nedozicili internet, a teraz sa tu idu vyblaznit hlupostami

stanley1

ja by som aj isiel s tym k urologovi lebo mam tiez penis smerom nadol .. lenze uz mi je to trapne tam chodit sak tolko krat som tam bol :D

brrrrr

ZyxerkA,ty si co pojedla vsetku mudrost sveta?Co stale osocujes a mudrujes?Tak,jak si sa ty nemohla zdoverit s nicim rodicom,taka si teraz ty sama.A ked ma niekto problem,preco by ho tu nemohol riesit.