nestastna

Príspevok v téme: nestastna
prosim pomozte, uz neviem co dalej...

SOm studentkou 3 . rocnika na VS v maji som mala mat statnice, cele tri roky ziadny problem, same dobre znamky, neprenasala som predmet ,teraz mi vsak vyucujuca nedala skusku zo statnicoveho predmetu ani v riadnom termine ani na opravnom, dekannsky mi nechce povolit, prosim VAs poradte mi niekto uz som zufala , zrutil sa mi cely svet, evidentne ma neznasa, ale ja neviem preco, musela by som opakovat rocnik, ale ked mi nechce povolit dekansky, bojim sa ze mi to neda ani o rok. NA tom opravnom termine som vedela vsetko, nasla si zamienku ...

neviem ,co dalej

angeles a ako to dopadlo?
vies u mna je horsie to, ze som sa uz mala ucit na statnice
skusam, nevzdavam sa , lebo viem, ze mi bolo ukrivdene
dotycna ale nie je podla mna na tom 2 krat psychicky dobre...

angeles

poznam tento problem...
ja som stretla na nasej vyske tolko zakernych vyucujucich ale jeden bol uplne abnormalne zakerny...
1x som bola na skuske chybalo mi 9 bodov aby som presla, hovorim idem na to dam si doucovanie dam do toho vsetko malo mi chybalo a tak som aj urobila, no stalo sa nieco co sa normalnym rozumom neda vysvetlit...dala som odpisat kamaratke da to dala a ja co som to vypocitala som to nedala...hrozne isla som na posledny mozny termin...mama mi vravela az to uz ani neskusam ze buduci rok zmenim vyucujuceho...lenze mne to nedalo isla som to skusit...ale to si uplne zgustol na mne a nedal mi to...viem ake to je ked proste vies a ten zakerak na druhej strane ti to proste neda...

neviem co dalej

nie chodim do BB, uz nemam co stratit, len na nasej skole, zial nemame az takeho dobreho dekana...ale za pokus nic nedam, uz ma vyhodili tolkymi dverami ez vojdem asi oknom...

mademoiselle

vies, oproti dekanovi je ona maly pan..... takze treba ist za dekanom a hlavne netreba to nechat tak
a najlespie ak za nim pojdu viaceri.