Črevna chripka

Príspevok v téme: Črevna chripka
hellohello

co je vlastne pricinou crevnej chripky a ake su priznaky? mne totizto doktorka povedala, ze mam crevnu a mam jest len suchare a pit nesladeny caj. ani mi nezobrala krv ani nic. stacilo jej ohmatat brucho ale predtym som sa jej priznala ze mi byva na vracanie a vlastne som aj vracala. co je pricinou? kamoska mi hovorila ze pri nej schudla 5 kg. moze to byt pravda? kto s tym ma skusenosti?

Ivka 1

Pri hnačkovitých ochoreniach je potrebné
doplniť minerály a stopové prvky,nakoľko sa častými stolicami z tela vyplavujú.Je potrebné piť aj tekutiny,najlepšie nesladený horký čaj
alebo čaj z kvetu aloe a liečivých bylín aby sa tak zabránilo dehydratácií organizmu.Zmes minerálov a stopových prvkov čiastočne zahustí aj stolicu, zníži sa aj pocit slabosti.

Livi6

Pricinu neviem ani ja ... mala som to uz asi trikrat ... ale to neprajem nikomu. Laik povie ze je to asi vi vzduchu ...
Zvracala som tri dni vkuse, do ust som nemohla nic dat, len som pila aj to hned vyslo ... isla som na pohotovost, kym som tam zasla tak som cestou vracala 2x, bola som slaba takmer som ani chodit nevedela. Vsetko ma bolelo, nemohli sa ma ani dotknut. Dali mi neaku injekciu a pomaly sa to zacalo zlepsovat. Schudla som tri kilo. Ja by som ich radsej bribrala ako prezit tu hrozu ...

joni

no neviem co je presne pricinou, ale priznaky su jasne - travenie na nic, nevolnost, hnacky atd.... aj mne doktorka vie podla toho ked mi prehmata brucho, co sa v nom deje :-) a tie suchare a horky caj su na mieste