velmi zla plet - uz som zufaly

Príspevok v téme: velmi zla plet - uz som zufaly
samovrah!!!!...

Dobrý den..chcem sa opýtať...mám 17 rokov a som chlapec :D ... a už naozaj neviem čo na pleť asi tak pred polrokom som bol tak zufaly ze som si každu vyrážku vytláčal nasilim a prepichoval a teraz mi ostali flaky po aknne aj na čele aj po bokoch liic ... už asi aj kamošov stratím preto :( .... poradte niečo nato .. neviem či sa mi oplatí isť ku kožnej pre tie flaky keĎ akné sa mi už ani tak nerobí velmo aj ked sa spravi take podkožne na čele tak to zmizne a už nevytláčam žiadne a neprepichujem....možno vytlačím ked je to už take biele na vrchu ale poradte prosím :(( .. ak nič tak spácham už asi samovraždu lebo ja som taký že stále umytý, pekne oblečený,nagelovaný musím byť .. len táá pleť ma štveee velmi velmi velmi :(((((((((((((( prosíím :(((((((

mira

Akne nie je choroba. Je to proces, ktorým telo vylučuje, to čo má v nadbytku a nestačí to vylúčiť normálnou cestou, tak použije kožu. Choroba vznikne až vtedy, keď tento proces zastavíme a tuky, hlieny, toxiny sa začnu usadzovať pod kožou alebo vnutri na organoch, cievach atd. A ATB, roaccutane, privedu do tela ďalšie toxiny.
Kto to pochopi a zastavi prisun nežiaducich tukov, hlienov, cukrov a prečisti vnutro, po čase sa mu už nebude mať čo vylučovať.

:-)

lolito skor ako ku koznej by si mal zajst k psychologovi.ludia maju omnoho vaznejsie zdravotne problemy nie ako nejake flaky a nepachaju samovrazdy.tak sa laskavo nad sebou zamysli a nezakladaj nove temy.inak na 17rokov si dost rozumovo zaostaly

dedo_vsevedo

no ja pouzivam jemne mydla(napr.detske,malo parumovane)Ale aj skoro vsetky ostatne su dobre na akne.Len nie protex!na tvar v ziadnom pripade!
Samovrah-Kasli na tie flaky.Bud stastny ze si sa uz akne zbavil.Tie flaky ti zmiznu,len na to nechaj viac casu.

samovrah!!!

dedo_vsevedo .... jasnéé mydlo a ladova voda každe rano už len to použíívam a pleť sa mi zlepšila velmiiii....vyráážky žiadne skoro už....ale tie flaky ma tráápia velmiiiiiiii :(

dedo_vsevedo

v iadnom pripade neexperimentuj s cistiacimi gelmi na to urcenymi!!!tie vsetko iba zhorsia...nepouzivaj na to ziadne kremy ani nic,skus si tvar umyvat rano a vecer jemnym mydlom,pomoze.