vyzlecie mi deti...

Príspevok v téme: vyzlecie mi deti...
suzis

..byvaly manzel si brava deti na vikendy...finacne je na tom vyborne..podnika, ozenil sa...mne vyzivne plati halabala, ale nie to chcem riesit...proste ja som este na materskej a robi mi problem /kedze som sama s detmi/ kupit im nejake nove oblecenie...byvaly manzel detom oblecenie sice kupi...ale ziadne z veci im nenecha...musim ich s toho vyzliect a veci mu vratit...zevraj to kupuje on na to, ked su deti snim a nie na to, aby to nosili ked s somnou...aky mate na toto nazor???..ako mam reagovat??..

lucik

mam stastie ze si od neho odisla !! nie je podla mna normalny!!! a v hlave to nema v poriadku:-))) ale normalne ma rozosmial tento mail! bud rada ze si snim neni!!

Smajlikova91

myslim si ze tvoj manzel ma nejaku poruchu osobnosti...toto nie je normalne..v prvom rade tym skodi svojim vlastnym detom a nie tebe..to by si mal uvedomit..

BarborkaC

Je to chuj co ine.....ak je aspon trochu pri zmysloch vysvetli mu ze tym robi zle detom nie tebe,nezmysel,asi si tym chce dokazat ze ma momentalne viac financii ako ty,ale raz sa mu to 100nasobne vrati,tomu ver

berenice17

no toto je cisty magor, neviem ci sa taketo veci daju riesit s pravnikom asi nie, ale pokial ti neplati vyzivne ako ma tak by som to urite spomenula a zacala riesit, ty kokos toto je uz len pristup jedneho rodica

frank

cisty podnikatel, nic neda zadarmo.....ale prenasat to v takej miere na osobny zivot.....ma jasne stanovene hranice....s tebou uz nechce mat skutocne asi nic spolocne a ani aby mal niekto nieco spolocne s tebou prostrednictvom tretej osoby,......v tomto pripade...."vasich" deti....

ivanka_83

suzis-ries to s niekym pravomocnym.ries to skor, nez zacnu tvoje deti si mysliet, ze ty nemas peniaze a on je lepsi nez ty, lebo ich ma.toto muzi robia.kupuju si deti.a taky muz je ubohy.ale ma zbrane.peniaze a rafinovanost.a on je chytry.mozno svin...ale chytry.chod s tym problemom za psychologom a nejakym udradnikom.skor, nez niekoho podplati.vieme vsetci o co mu ide...hlavne ked ti peniaze posiela halabala.

colbert

A este nieco,to,ze ma penazi dost a neplati pravidelne vyzivne nie je chrapun ako som napisala,ale obycajny k....