Stále neustále nutkanie na močenie

Príspevok v téme: Stále neustále nutkanie na močenie
silvias

Dobrý den!
Už asi 3-týždne mám stále nutkanie na močenie a pritom len tri kvapky a stále ma nutká.Bola som na gynekológii aj na urológii na gynde mi dal antibiotiká brala som ich 10.dní bolo to lepšie ale teraz sa mi to znova vrátilo brala som aj urinal,uromax a teraz beriem uroval no neviem neviete mi poradiť čo mám s tým robyť???Vďaka pekne Silvia

zuzulka

Viem presne o com hovoris...je to hrozna bolest. na odber mocu mozes ist aj ked mas menzes, ja uz som tak velakrat bola, dala som si tampon a hotovo, nebudes predsa trpiet.ale ten gynekolog nech ti po menzes urcite urobi testy na ureaplazmy,chlamydie a mykoplazmy.

silvias

Nie odbery moču mi brali ked som ešte nebrala anitibiotiká ale na gynekológii
doktor mi dal ich a povedal že ked to neprejde tak mám prísť ale vidím,že to neprechádza a ja mám menštruláciu tak tam teraz nemôžem ísť tak až budúci ťýždeň tam pôjdem ked mi skončí menštrulácia.No ale je to nepríjemné ked človek chodí stále na záchod a má také neznesiteľné nutkanie cez deň aj v noci...

zuzulka

Pockaj tebe tie odbery robili pocas toho co si brala ATB? lebo vtedy a este tak 3 dni potom mas moc sterilny...
mna trapia chronicke zapaly mocaku uz 5 rokov, v poslednom case uz je to lepsie, ale ako nahle prestanem dodrzovat rezim je to spat...

silvias

Práve mám menštuláciu ale ked mi skončí tak ku gynekológovi asi zájdem aj ked som už bola a on mi dal neaké anitibiotiká ale zdá sa že nepomohli.
LETKAKA:Ja beriem aj tak tie lieky lebo to môže to byť aj urologické veci čiže močový mechúr alebo močové cesty preto beriem tie lieky Uroval...

letkaka

Ahoj. Prave som chcela zalozit podobnu temu. Uz tyzden mam brutalne bolesti pri moceni. Nakupila som urologicke caje, vrbovkovy atd atd, pila som vela tekutin, aby sa to precitilo, ale bolest sa len znasobovala, tak som sla k obvodnej. Lenze moc mam cisty, cize k urologovi ma neposielali. Skocila som este na gynekologiu, ale dnes si vzal lekar volno, a tak sa zvijam v bolestiach a neviem, co dalej. Pijem uro caj, ale uz mi to je zrejme na nic, kedze v moci nic nenasli... O co by mohlo ist? Ja som si skoro ista, ze ide o mocove cesty a nie o ine. Zda sa mi, ze to citim niekde pri mechuri, ale zas - uz je to taka bolest, ze mozno to neviem spravne urcit.
Silvias, preco ti predpisovali tie Uri-lieky, ked si mala moc cisty?

silvias

Áno moč bol čistý nenašli tam žiadne stopy krvy ani hnisu no neviem bojím sa lebo som už vybrala všetky anitiotiká a stále nič.Dúfam,že ten uroval mi pomôže uvidíme ak nie zasa zajdem na gynekológiu nech mi zoberie výter a uvidíme čo bude ďalej.Ale je to nepríjemné ked celé noci človek nespí a stále ma nutká na močenie a stále nič...

ethel

pokial bol moč čistý,tak by som sa nebála..možno si len trochu nachladnutá,alebo môže byť aj nejaká kandida...

silvias

Hej brali mi to a bolo všetko v poriadku.Ale inak mi nič nieje menštruláciu som dostala presne ani bolesti nemám len to nutkanie na močenie je hrozné.Teraz beriem ešte ten
uroval 4 tabletky denne a pijem urologický čaj nemala som to nikdy preto sa bojím čo to môže byť....