Rovnaká krv-čo teraz?

sii

to fakt ide o RH faktor?? lebo my to mame ja som RH negativ a priatel RH positiv. Aky problem mozeme mat a co sposobuju tie protilatky??? hm???? To som nevedela.

tami

sisa,nestresuj,vsetko je ok:-)) Nejde o krvnu skupinu,ale o RH faktor ako vravela marfuska.Ale sucasna medicina uz zvladne aj toto:-))

sisa1

my mame obaja AB rh+ . Za lekarom zatial nechcem ist lebo este neplanujeme mimco ale stale hovorime o tom ze ho raz chceme mat.Teraz prerabame byt ale ked sme sa k tej teme dostali tak obidvaja chceme vediet co nas caka.

marfuška

Neviem prečo medzi ludmi koluje taký chýr,že ak majú partneri rovnakú krvnú skupinu je to zlé.To vobec nie je pravda a nemusíte sa ničoho bát.Problémy možu nastat vtedy ak je partnerka Rh negat a partner Rh pozit a dietatko by zdedilo krv RH pozit.Vtedy može matka vytvárat protilátky.Vo Vašom prípade sa nemusíte ničoho obávat,z rovnakých krvných skupín sa rodia normálne deti.

sjella

ja nie som odbornik, ale ak by som bola vo vasej kozi, asi bz som zasla za doktorom alebo za niekym z oblasti genetiky a porozpravala sa...drzim vam palce. niekedy sa toho narozpraaaaava.. nerobila by som zatial paniku..