Kvasinky kazdy mesiac

canesten 1

ja som pouzila canesten 1 vaginalnu tabletu, jednorazove pouzitie, a dva dni je potrebne nosit intimky, nevyteka uplne, ale rozdrobena cast, ale to len v malom mnozstve, moja skusenost, je to volno predajne stoji cca 113 sk,

leah

cea,do bazenov zo zasady nechodim, tak to nie je ani z toho:( tak, ako by som sa vo vani nekupala s cudzimi, tak by som to nerobila ani v bazene. Brrr.

cao

Ahoj! Ja som mala kvasinky pred porodom, tak mi gynekolog predpisal nejake cipky. Vyliecili sa, no o rok v lete sa mi zase vratili a zistila som, ze je to z kupaliska (aj bazena na dvore)! A najhorsie je, ked tam ides pocas menzesu s tamponom, vtedy je to asi najnachylnejsie.

leah

Mala som dvoch sex. partnerov (panic a manzel), takze nedrzim ziadne pohlavne choroby:) Nemam ani 45 kil, takze nejest produkty, ktore si vymenovala by ma asi zabilo. Skoro kazda potravina ma ecka a nie su vsetky skodlive. Tak ja uz neviem, pojdem k novemu gyndoskovi a uvidim.

ivulienka

mne po 9 mesiacoch non-stop kvasiniek prisli na Mikoplazmy ... je mozne, ze aj chlamidie som mala (tvrdila mi jedna, ze od mojho ex ich chytila, cize som ich kludne mohla mat aj ja-on na to kaslal) ... brala som Doxyhexal (ten zabija ak chlamidie, tak som nemusela ani na vysledky cakat) ... a vyrazne sa to zlepsilo ... no a odkedy nejem nic zivocisne (maso, vajcia, mlieko ... ani potraviny obsahujuce tieto produkty, pripadne E-cka) + minimalne sladim , nemam absolutne ziadne problemy ... a to som ich mavala od detstva ... (a aj v inych oblstiach som omnoho zdravsia, ako pred tym)

leah

Ja som si aj davala zvyseny pozor na cukry a muku, stravovala som super a nepomaha to. Viem, ze sladkosti nie su nic moc a tie jem a dost casto (kazdy den), ale uz na to kaslem, kedze sa zhruba rovnako stravujem roky a predminuly rok som nemala vobec nic a minuly a tento stale nieco, ocividne to nebude len stravovanim sa.
gabulko - ja nezijem na Slovensku, tak uvidim, co so mnou lekar spravi, teraz idem na prvu prehliadku, akurat sa musim objednat tak, aby som v tom case mala potiaze.

gabulko

Ahoj, ja som mavala mykozy tiez kazdy mesiac, az kym mi gynekolog neurobil glycerinove vyplachy. Odvtedy neviem, co su to kvasinky.