nanic zivot

Príspevok v téme: nanic zivot
nanic

ZIVOT SA SO MNOU NEMAZNAL.VYDALA SOM SA KED SOM MALA 21,MANZEL BOL PRE MNA MOJ IDOL,ALE JA PRE NEHO NIE,HNED V PRVY ROK SOM OTEHOTNELA NARODIL SA NAM SYN,S MANZELOM SME SI BOHVIE AKO NEROZUMELI,VZDY BOL CUDAK,PO 8 ROKOCH PRISIEL NA SVET DRUHY SYN A PO PAR MESIACOCH OCHORENIE,KTORE TRVA VYSE 5 ROKOV A JE TO DOZIVOTNE OCHORENIE NA LIEKOCH.PO 13ROKOCH PRISIEL K TOMU VSETKEMU ROZVOD.TAKZE SOM OPUSTENA ZENA MATKA DVOCH SYNOV,ZENA S PODLOMENYM ZDRAVIM A K TOMU VSETKEMU AJ VELMI OBEZNA.CO JE TO ZA ZIVOT?JA VIEM MAM HLAVNE ZDRAVE DETI,ALE CO JA??S OCHORENIM SOM AKO TAK ZMIERENA,ALE SCHUDNUT SA MI NEDARI,TO MA NAVIAC TRAPI.CHCELA BY SOM ESTE NAJST LASKU,ALE AKO KEDA TO JE SO MNOU TAKTO.KTO SA ZAMILUJE DO CHOREJ A OBEZNJ ZENY???

asdf

neviem co je zle na mojich radach. Ja ked som mal nadvahu, tak som nerobil nic len 4x tyzdenne behaval. Mesacne som schudol cca 3-5kg, a za pol roka to bolo 20. A nic ine som nerobil, jedol som normalne, sportoval, nic som neprehanal. Co na tom bolo ako nezdrave??? ved nevravim ze nic nejest, cvicit a chudnut 15kg mesacne...3-5Kg mesacne je uplne normalne chudnutie. A s takou obrovskou nadvahou to zozaciatku ide este rychlejsie.

nanic

fidorka musime ist dalej aj ked mame taky osud aky mame,urcite mas deti takze mas pre koho zit.bohuzial chlapi vedia zene velmi znicit zivot.majkaa...dakujem,dakujem

martin242

Och ženské ale nie všetci muži sú zlí, ja som napríklad len taký priemerne zlý chlap. :)
Inak aj moja mama má takého "dobrého" muža čo jej zničil celý život chúďatku, dúfam, že tie "vlastnosti" som nezdedil v génoch, to radšej nebudem mať rodinu.

fidorka 2

netráp sa, sú aj väčšie problémy ako pár kíl navyše, ja mám tiež nanič život za ktorý môžem ďakovať v prvom rade môjmu mužovi a jeho matke, spravili zo mňa psychickú trosku, trpím ťažkými depresiami na ktoré sa budem liečiť do konca života, teda dovtedy kým si nesiahnem na život, lebo čoraz viac nad tým uvažujem, nakoľko ma už nebaví robiť niekomu celý život slúžku, mať len povinnost a žiadne práva.

majkaaa

Prikláňam sa k Martinovi.Ja som ovocia jedla dosť,ale hlavne pomarančov,od tých som bola takmer závislá. Na pitný režim nesmieš zabúdať.Ale naozaj nesladené nápoje.Ani light,tie nech ťa nemýlia,že sú bez cukru,nie sú pri chudnutí dobré.Ak Ťa medzi jedením chytí hlad,viem podľa seba,že to ani tak hlad nebol ako tá mlsná,zamestnaj sa. Začni niečo zmysluplné robiť,niečo,čo Ťa baví.Napr. čítaj knihy,alebo sa niečo uč. Ťažko Ti poradiť,neviem,či si z mesta,koľko máš rokov,aké máš možnosti.Ale verím,že čosi si určite nájdeš.Začni sa napr.popri deťoch učiť nejaký jazyk napr.Alebo ak Ťa bavia nejaké ručné práce,tak sa začni tomu trochu venovať. Denne si vyhraď nejakú hodinku,ktorú budeš mať len a len pre seba. Usmej sa na seba v zrkadle,a povedz si,že to dokážeš.Že si osobnosť,že si niekto. Začni od seba,začni sa mať rada.Uvidíš,všetko pôjde.

martin242

Nie, nemyslel som konrétne adipex retard, už sú novšie a účinnejšie lieky, o kotrých sa ale netreba rozpisovať, pretože ich predpis závisí na Tvojom zdravotnom stave a to, či Ti ich predpíše posúdi len lekár.
Pri ovocí pozor, obsahuje fruktózu, teda ovocný cukor, ktorý je silne tukotvorný.
Pri redukčných diétach neodporúčam veľa ovocia, samozrejme, v jedálničku nesmie chýbať. Pripravuj si zeleninu na všetky možné spôsoby, vynechaj škodlivé tuky a jednoduché sacharidy, z mäsa len biele chudé hydinové a ryby. Pečivo zásadne nie z bielej múky, vždy celozrnné čierne. Piť nesladené čaje, minerálky a predovšetkým vodu. Nič sladené cukrom.

majkaaa

Schudnúť sa dá.To je len v Tvojej moci.Ja som tiež schudla veľa kíl.Chce to ale v hlave trochu prepnúť,v žiadnom prípade nedržať drastické diéty spojené s hladovaním,tie vedú k pravému opaku. Nesťažovať sa,ako to nejde,nehľadať dôvod prečo,ale nájsť spôsob ako. Začni inak jesť,nauč sa hlavne na pravidelné jedenie.Odstopuj si 4 hodiny.Jedz každé 4 hodiny,raňajky nikdy nevynechávaj,obed si daj teplý, potom jedz už len ľahšie.V tejto váhe sa ti bude zle cvičiť,ale pohybuj sa aspoň pešou chôdzou spočiatku,nepoužívaj výťah. Vynechaj mastné jedlá a sladké,hlavne sladkosti,tie sú hotovým zabijákom pri chudnutí.V jedálničku daj väčší priestor ovociu a hlavne zelenine.Vyprážané jedlá a smotanové omáčky s knedľami si dávaj naozaj len výnimočne. Uvidíš,do roka tých 30 kíl dolu určite dáš. Z veľkej váhy tie kilá idú rýchlejšie.Pocítiš,ako sa ti začne ľahšie dýchať,chodiť a svet bude zrazu krajší....
Držím palce.

nanic

martin ake lieky mas na mysli prosim ta?nie nahodou adipex retard??aj tie som brala davnejsie pred rokmi,ale to nikdy viac.doplnky vyzivy na chudnutie som si nejake nasadila.50kg schudnut to by bolo sen,ked som sa vydavala bola sm zhruba taka,mne by stacilo aj 20kg.

martin242

asdf: Človeče, ty sem svoje "odborné" rady radšej nepíš, takú somarinu, že schudnúť 50kg za rok môže povedať len somár. Taký úbytok váhy za tak krátky čas totiž znamená pre organizmus takmer istú smrť.
A čo sa týka tých tabliet, nevravím o nejakých doplnkoch výživy, ale o liekoch na lekársky predpis, kedy sa pacient pravidelne dostavuje na kontroly a postupuje sa individuálne, pretože tieto lieky sú aj nebezpečné.
Ako som vravel, sú veľmi drahé, ale poznám niekoľko žien, čo ich užívali, všetky mali nad 100 kg a teraz majú pekných 70 - 80.
Samozrejme, ak sa k tomu pridá vhodná strava a pohyb, výsledky sú lepšie.
Každopádne za mesiac je zdravé schudnúť maximálne 3 kg.

asdf

nanic:
V prvom rade mam pre teba dobru spravu - kazdy moze schudnut, ak netrpi genetickou poruchou. Kazdopadne, urcite sa porad s lekarom, on najlepsie vie, co ti je, ako si chora, a ci vobec mozes chudnut. Ak on povie, ze si zdrava a nic ti nebrani v chudnuti, staci ti len pevna vola...A never ziadnym tabletkam, staci vela pohybu a zdrave jedlo, a ver tomu ze za rok mozes mat aj o 50kg menej. Urcite sa vsak spytaj najprv lekara ci ta neobmedzuje tvoja choroba.