BUSENIE SRDCA - akutne

Príspevok v téme: BUSENIE SRDCA - akutne
fantomka

PRIDAVAM OPAT, PRETOZE V DRUHEJ SEKCII SOM IGNOROVANA UZ SKORO 3 HODINY.

Ahoj,
mám 18 rokov a posledné dni mi búši srdce - uplne to vnímam, keď som si odhadom merala tep, je to medzi 95-115 v pokoji.
Mám bulimiu - 3 roky (to tu riešiť nechcem) a hrozne sa bojím ... :(
Čo to môže byť???
PROSIM, mam ist az v pondelok k doktorke, alebo este dnes na pohotovost?? citim to od stvrtka noci - brala som si tabletku na spanie. celkovo sa citim zvlastne, ale ani to neviem popisat, take zovretie vo vnutri - ale to moze byt aj zo strachu, hrozne ma to vystrasilo ... prosim

jaja

DAJ SI PORADIT OD RNG, ale môžeš skočiť za lekárom, aby si vylúčila srdcové ochorenie. ja tiež papám potravinové doplnky...

mjanik

tvoj problém nieje až taký vážny,búši preto,že je slabšie,má menej krvi,tú by mu mali dodávať obličky a slezina,zrejme aj oni sú slabšie,začni sa plnohodnotne stravovať a problém zmizne sám

RNG

strach, hysteria, panicka porucha-to vsetko jedno z druhym suvisi a jedno z druheho zaroven vyplyva. Kde to zacalo nie je podstatne, mohol to byt stres, podvyziva, zly spanok, sok.
Podstata je ako sa z toho dostat.
Okrem dusevnych pomocok, na ktore sa musis obratit na prislusnych profesionalov(psychyka, meditacie, vyrozpravanie sa dakomu starsiemu, komu doverujes...) su aj potravinove doplnky, co vedia situaciu podstatne zlepsit.
St Johns Wort(3x3 kapsule, kazda 300 mg s obsahom 0.3% hypericinu)definitivne ukludni a pomoze spat a relaxuje tlaky.
%-HTP pred spankom dava hlboky pokojny regeneracny spanok.
Mineraly na kosti so spirulinou na vecer tak isto ukludnuju a odstrania pravdepodobnost tetanie, ktora sa tiez prejavuje panikou, strachom a podobne.
A tiez nejaka dobra silna zmes vitaminov B ako napr stress B ti moze pomoct.
Toto z mojho hladiska system, ako potlacit tvoj problem co najrychlejsie.
MOj dojem je, ze je to vsetko dlhodoby vysledok bulimie, ktora ta ochudobnila o mnozstvo potrebnych latok pre normalne fungovanie tela

Datail

nie je o com! ihned behaj k doktorovi!!
moj znamy podcenil situaciu ohladom srdca, lahol si a uz bohuzial nevstal!

jajka

ja by som ti radila ist hned na pohotovost,nikdy nevies co to moze byt.tep je dost vysoky ale nieje to nic strasne.a aky liek si brala na spanie?nemoze to byt z toho?ale isto chod co najskor k lekarovi,hned ti spravia ekg a budes kludnejsie.hlavne pomaly dychaj.drzim palce