no co jest na ranajky ked.....

Miluska :-)

Caute, šak na raňajky možete zjesť čokoľvek..teda ale nepreháňala by som to:) Ja raňajkujem napríklad rožok so syrom a paradajkou, super kombinácia, alebo toasty, mňam..:) Nikdy nesmiete raňajky vynechať a \"raňajkovať\" napríklad až o 11 ak vstávate o 7...to by som ozaj nerobila. Ja osobne, by som ani z domu nevyšla, bez toho aby som dačo zhltla. Dobrú chuŤ....:))

bio

Vyskusajte
Banan,Ananas,zazvor len trochu,trochu vody do mixera mozete aj jogurt.Aby to bolo nie velmi huste.Do phara pit.
Kombinovat mozete rozne ovocie s jogurtom alebob bez.

asska

skuste to s herbalife, je to na prirodnej baze upravite si vahu, metabolizmus a bez jojo efektu pomozem zohnat produkty o 30% lajnejsie
harmatova@inmail.sk

karioll

treba sacharidy s bielkovinou,ja jedavam 50 g vlociek a biely jogurt
celozrnne pecivo sa musi jest,len treba mysliet na to,ze ma rovnako vela kalorii ako biele pecivo,ale uvolnuje cukor pomalsie do krvi,cize dlhsie vydrzis nejest.ovocie iba doobeda,ma vela cukru.na veceru bielkovinu so zeleninou,nakolko ides spat,nepotrebujes sacharidy na energiu

jaanik

osobne som biely jogurt donedavna neznasala aj ja, ale ked si tam das semienka slnecnicove, psenicne klicky, alebo oriesky a skoricu tak je to fajn,a este ked pridas ovsenne vlocky je to chutne a zdrave jedlo... alebo ovsenne vlocky a ovocim, ci mliekom a susenymi hrozienkami... biele pecivo nie je fajn pri chudnuti, teda celkovo biela muka... nahradit ju treba celozrnnymi vecami... alebo tie raciochelbicky su tiez mnamka na ranajky, kusok syra a zeleniny, ci sunky... moznosti je vela, len treba dobre spoznat svoje chute... a na veceru? zelenina je fajn, rozne salaty s jogurtom biely a cesnakom su uzasne, tofu, nizkotucne syry, vajicka a podobne... ovocie na veceru nie, to skor doobeda, kvoli velkemu obsahu cukru...

zdravejedlo

pre velke boky :
ja som dnes mala toto---
celozrnný rožok,šunka 2 plátky,2 plátky plátkový syr porciovaný,1papriku,troška "veta"
celozrnné možeš,neviem,kto ti take hlody nahovoril...

mimixxxx

predám na dobierku 2 knižky 90-dňovej diéty: 90-dňová rozlišovacia diéta a 90-dňová rozlišovacia diéta ďalších 90 dní...autori: Breda Hrobat a Mojca Poljanšek...cena dokopy:10€

[zruseny8]

na ranajky alebo presnejsie doobeda by sa malo papat ovocie, ked chces schudnut. ale samozrejme take veci ako celozrnne rozky ci chlieb mozes, skus k tomu nejaku zeleninku - paradajku alebo nieco ine, mozno vajicko, kuraciu ci morcaciu sunku, nizkotucne jogurty..