lenivý priateľ

Príspevok v téme: lenivý priateľ
anjika

Ja som s tym mojim už styri roky a uz tri roky ma trapi, ze chcem viac ako on...Napriklad od zaciatku decembra do teraz sme sa milovali len 15 krat. Ked som u neho, tak sa radsej venuje notebooku, alebo ideme do posilovne, ale sex sa mu nechce robit. Obaja mame okolo 30 rokov. V auguste sme boli 11 dni pri mori a milovali sme sa len dvakrat, aj to som ho musela prosit. A na dovolenke sme pritom nemali ziadny stres, vsetko bolo vyborne - ubytovanie, strava, pocasie.On mi vytyka, ze sa nechcem pozerat na eroticke sceny vo filmoch,. ale mna vzdy take sceny dobre nas... lebo ten moj je taky lenivy. A ked som mu povedala, ze aj pri sexe sa da schudnut, tak mi odvetil, ze viac schudne pri bicyklovani a v posilovni. A ked sme spolu niekde v obchode a poviem, ze si moze kupit Playboy, tak nechce. Ani tabu. A na internete si furt pozera spravy o mobiloch, nikdy nie erotiku ako tabu.sk a podobne. Aj som mu kupila dve knihy o sexe - jednu chcel on, druhu dostal ako darcek minuly rok a este ich ani nezacal citat. Pritom stale hovori, ze ma lubi. Inak ked sa ho spytam na jeho sexualne predstavy, nevie mi odpovedat. Tak ja neviem, co mam robit. Mam ho zvadzat, alebo mam uplne rezignovat? Alebo sa mam urazit a ked nahodou bude chciet on, "nedat mu"? To asi nepojde, ja mozem byt vobec rada, ak sa tomu mojmu "chlapovi" vobec chce. Uz mi zacina riadne sibat z toho. Inak ten hlavny organ mu funguje, len co ho iba niekolko sekund hladkam, alebo ked sa chvilu k sebe tulime. Ale on je skratka lenivy odist od notebooku. A ked slovne nacnem temu sex, tak reaguje, ze to vraj chcem stale. A este nieco. Raz ma mierne bolela hlava a sex mi pomohol, dokonca som mala aj orgazmus. Potom ma tak mierne bolela asi tri razy a uz sa mu nechcelo, radsej mi dal tabletku. Pri silnej migrene ho o sex logicky nepytam. Obaja sme pre seba navzajom prvi partneri a zoznamili sme sa cez internet. Inak ja som dost velky introvert.

*mino*

ziadna ziarliva babenka. nech dokaze ze je slusny muz a zmeni si nick a dava prispevky pod vlastnym menom potom budem spokojny.nic viac.

*mino*

aj ja nad vami. clovek vam len chce pomoct aby ste nenaleteli. skus sa popytat na fore ake maju babenky s nim skusenost a mozno si raz povies ze som mal pravdu. nikoho nechcem osocovat len sa mi hnusia podobne diskusie. a precitaj si aj temi dozadu pomoze ti to.

slusny_muz

pre mino: Pocuj Tebe o co ide? Co sa furt navazas. Vidim, ze okrem tychto primitivnych prispevkov na moju adresu si tu nedal ani jeden, ktory b niekomu pomohol. Neviem co tu potom robis...