Sex pocas menstruacie

antichlipko

ako povedala foxyna tak ma trochu znepokojila..znamena to ze zena moze byt tehotna a pritom mat aj menstruaciu??? ja som skor myslel ze ked ma zena menstruaciu tak ze tehotna nie je...

hellfire

taktiez, som to s partnerkou skusil a krvacanie sa nezastavilo. Bolo to ako vrazda :)). Ale dali sme asi 10 krat takto, ked som bol mladsi, teraz mi je to neprijemne a uz to neurobim.

ja14

ja som praveze krvacala este viac ako inokedy v poslednych dnoch.. neviem, mozno to je velkostou penisu, ale to by som ani nepovedala, pretoze rovnako penis vytiahol krvavy, aj prsty, aj vibrator..
urcite je to individualne, ide tam hlavne o to podrazdenie mno, mozno preto mi slo viac krvi ako inokedy.
nevravim, ze to boli jatky :) ale v pomere k mojim ,,bezstykovym,, poslednym dnom to bol velky rozdiel

moisha

fuuuha, to len ja mam takýto dar? :)
aj moja kamošky s tým má takéto skúsenosti ako ja, tak neviem, asi je to fakt individuálne...

ja14

Moisha, ja zas z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze krvacanie sa URCITE nezastavi, a to uz som mala posledne dni..

moisha

No každý sa toho obáva... ale počas samotného aktu sa krvácanie akoby zastaví a chlap si vytiahne svoj úd takmer suchý... (hovorím z vlastnej skúsenosti) takže neviem čo sa Vám na tom tak hnusí a ps: dobre to pôsobí nie len na ženu, ale aj na chlapa(prospieva to jeho penisu)

ja14

O kvapkach lasky viem, keby pocas erekcie ,,tiekol,, v ziadnom pripade by som to nedovolila.. ani pri oralnom sexe som si ziadne nevsimla..
tiez som si vedoma toho, ze po ejakulacii moze v mocovej trubici ostat male mnozstvo spermii, preto sa vzdy potom umyje a pouzije WC.
uz to mame za sebou, snad mi ostava len modlit sa ;)

martin242

Pozor na tie "kvapky lásky", pretože Cowperove žľazy má každý muž a predpokladám, že ich nemá vyoperované.
Takže sekrét tam je, hoci ho nebadáš, netreba pripomínať, že spermie sú jednobunkovce, teda maličké organizmy neviditeľné okom.
Samozrejme otehotnenie počas menštruácie je nepravdepodobné (ale možné).
Pokiaľ ti to navrhol sám a nemáš zábrany, s chuťou do toho!

ja14

Martin, o hygienu ja nemam nudzu...
mno a hold, to bol partnerov napad =;DDDDD ja som tymto sposobom pohlavny styk este neskusala, a kedze on uz hej, a nemal s tym problem, dokonca si pochvalil ze to bolo intenzivnejsie ako normalne (samozrejme kazda zena je v tomto obdobi citlivejsia a ma vacsiu chut), tak som sa rozhodla skusit to..
o bezpecnosti sa pytam preto, lebo mavame pohlavny styk bez prezervativu, samozrjeme ho vzdy predtym vytiahne, a ,,kvypky lasky,, on nemava, takze nam to vyhovuje.

no teraz som zmatena, potom, co napisala Foxya, i ked to sa mi nezda, vacsinou pocuvam skor nazory, ze cez menstruaciu to byva bezpecnejsie, nakolko sa to vajicko vyplavuje von a nenachadza sa uz v maternici..

ocenila by som viac reakcii, a dakujem aj za tie Vase =;)

foxya

pocas mestruacie su najplodnejsie dni lebo vtedy sa oplodnuje vajicko...a po mestruacii jeden dva dni alebo aj tyzden to su neplodne dni vtedy je naj ....povedal moj gynekolog