neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

No Vitanka,napisem to takto-ale fakt bez urazky...Na vychode su ludia zvyknuti sa do kazdeho starat a miesat sa kazdemu do zivota a myslim si,ze tam je aj omnoho viacej zavisti...A tu sa mi zda,ze zije kazdy svoj zivot.Raz mi moj nebohy otec povedal-Nikdy sa nepozeraj na tych,ktori su pred tebou,lebo nebudes nikdy stastna.Snaz sa,aby sa tvoja rodina mala co najlepsie a urob pre to vsetko...Nikdy nikomu nezavid....

vitana

:)) dakujem Radanka :))
aj mne je luto to priznat, ale je to tak no :( skoda, ze tento vychod je taky zakliaty :( no nic, ale chvalabohu, ja som zo "stredu" takze je mi to v podstate jedno, ked zijem :) hlavne ze tam pojdeme spolu a hotovo.
inak myslela si, ze "ini ludia" akoze lepsi hej? daj nejaky priklad na porovnanie :)

radana

Byvaju tu predstavenia-rozne skupiny a kraje sa kazdy rok aj torta nasho mesta a ujde sa fakt kazdemu,lebo je straaasne velkaaa.Maly sa uz nevie dockat,kedy pijdeme,chce sa vozit na autickach.Syn musel ist do roboty,tak s nim pojde manzel.Nech si chlapec zasoferuje :DDDDD

radana

Pravdu povediac aj ja si myslim,ze je tu trolinku vyssia zivotna uroven-to bez urazky .Aj s pracou je to tu lepsie-pracovnych ponuk je tu naozaj vela.Ale mne skor ide aj o ludi.Mne sa zdaju byt ludia na vychode trosku ini ako tu...Byvali sme tam 10 rokov a mne stacilo.Ale Kosice su velmi pekne,to je moja srdcovka,ale to je asi tak vsetko...No a este tam mam nejakych znamych ,no a pravdaze ze aj tebaaaa :DD

vitana

tak to mas super :) to si hocikedy mozes odbehnut :D alebo kukat z okna :D a byva vecer aj nejake predsavenie? napr. nejaka skupina a tak...
no byvat pri alebo v nitre, by som brala vsetkymi styrmi :D a este ked si tam ty :))) ojojooooooooj

radana

HHhhh,na zahradu tento vikend ani nepachnem.Chceme si uzit jarmok.U nas sa z toho stala taka dost velka tradicia a my sme tu skoro v ohnisku,tak nam staci vystrcit nos a sme na jarmoku.. :D

vitana

a inak ako sa chystas vikendovat? samozrejme okrem jarmoku :D pojdete aj na zahradku? a budes robit koprofku ??? :DD