trava, marihuana alebo ako chcete...

gabika_zilina

Uz sme sa rozpravali...On by aj chcel prestat aj mi to slubil, ale neverim tomu...Je strasne rozumny a mohol by to daleko dotiahnut a preto ma stve naco to robi!Ale ved hej takto na nic nepridem ale diky za nazory vidim ze uz aj u nas je fajcenie travy uplne normalne.Teraz neviem ci sa mam tomu tesit alebo nadavat!!!

irena 2145

gabika_zilina skús sa s ním o tom porozprávať, to že chodíš s ním kratko neznamená že mu nemôžeš povedať svoj názor, že sa nechceš pozerať na to ako ho to ničí a ako sa ti mení pred očami, nech to obmedzí, uvidíš čo ti povie, papa

gabika_zilina

Diky vsetkym...Nooo myslim ze tri krat do dna je dost.aj kazdy den sa mi zda vela. Fakt ako tu pisali viaceri , clovek ma viac na salame napriklad...no cize je iny aky by bol keby to nefajcil.a to kazdy den!

karotka

No podla mna je to ako s chlastom...podobne....pohar vina sa da vychutnat a nedavam si ho preto, aby som zabudla na problemy alebo sa resetla a tak...ale ked si davam vino s takym zamerom, hups je problem.... takisto je to s travou...ked si ju dam len tak do pohody z casu na cas, ok...ale ked je to prostriedok na sebaznicenie alebo tak, tak je nebezpecna zavislost. Jaj a este rozdiel je ked si ju date do pohody s kamaratmi, alebo sami...ako chlast...ked niekto pije sam, je to cudne, minimalne podozrive...su ludia ktori maju sklony k zneuzivaniu tychto latok .... potom uz clovek nevie, ci je to povaha daneho cloveka alebo je zhuleny nonstop

deedee

niekto mi v staršom príspevku skopíroval nick. že diky!!! svine.. nikdy nepíšem bez diakritiky ty sedlák, čo si ma skopíroval.

deedee

pokial to niekto nepreháňa a neni z toho už vymetený, tak mi to vôbec nevadí. môj priateľ fajčí travu (fajčíl každý deň volakedy) tak raz za mesiac-dva. ja tak dva-tri krat do roka. nepotrebujeme to k životu,ale je to sranda. vodcať pocať. to mi neavdí. ale takí vyhulenci, čo už nevedia o svete...to nee

rodrigez

No neviem, ja proti trave nic nemam. Osobne to nehulim, som z toho strasne vytrety. Ale jedno je pravda, clovek ma na haku... poznam typka, ktory to s hulenim trosku prehanal. Denno denne bol dohuleny. Problem bol v tom, ze mu zacalo byt uplne vsetko jedno. Nakoniec aj priatelka, praca a podobne. Pritom sikovny chalan, nema problem sa o seba postarat, ale jednoducho ked je dohuleny tak neriesi...

deedee

poznam ludi co fajcia travu uz viac ako desat rokov a normalne funguju, je pravda ze keby to nefajcili kazdy den asi by sa v zivote dostali dalej, ale tazko povedat, pretoze kazdy clovek je individualita. Urcite sa da povedat, ze to cloveka trochu spomaluje a brzdi, ale zeby sa z neho stal uplne iny clovek to tazko. Ovplyvnuje to pamat a rozhodovanie, takze ak chcete robit karieru, travu radsej len cez vikendy. Ak vobec.