Blba otazka ktora potrebuje nie blbu odpoved

foxya

dá sa, ale to je tak, že napr. je vzrušený, mal v rukách pucku a pucka aj pred ejakuáciou vypustí malé množstvo spermií v tzv. ,,kvapôčke lásky". Ak potom touto rukou šiahne dievčaťu na kundičku, je možné tam zaniesť toto nepatrné množstvo spermií.....vravi kamos :D

airiana

nie kazdy je tak informovany skvelo, ja neodcudzujem ziadne otazky ked sa niekto pyta, ma sa mu normalne odpovedat a nie nadavat ze im sibe a podobne...

sikavka

Ani podla mna to nie je hlupa otazka. Aj ja si take v strachu kladiem, aj ked si potom z logickeho pohladu uvedomim, ze sa to neda. Z toho si nic nerob, ale aspon ti to niekto vysvetlil

maja5225

okej ja som to nemyslela tak boze:) ja chapem ze nemaju kridla ani nic podobne... ved aj ja si hovorim ze sa to skor neda.. bez sexu...:) len proste som sa pytala ci sa to nmoze stat.. nahodou.. nejak sa to tam dostane... ked nie sme obleceni, aj ked nemame styk

nechapem to

Ja Vam baby nerozumiem,moja mamka je gynekologicka a ked jej niekedy hovorim o temach na tomto fore tak sa len smeje.Myslite si baby,ze spermie su nadinteligentne bytosti,maju kridla a pritahuje ich otvor vo vagine?Lezis na posteli,ako si napisala povaluju sa spermie hocikde a jedna spermia si asi povie sup idem na prisekum.Co Vam uz sibe?
Jedina moznost otehotnenia je milovanie a partnerov vystrek do Vas.A niektori maju aj tak problem otehotniet.
Neviem kolko mate rokov,ale ak neviete ako otehotniet a ako nie,tak radsej nelzte s chalanmi do postele.

airiana

maja dobra otazka inak, to by zaujimalo aj mna, aka moze byt sanca, samozrejme ze blana je priepustna, ale myslim ze skor sa nie je obavat, ale presne neviem

maja5225

ved hej to som si hned myslela.. to je take nepraktickeee:( do kelu to mam brat tabletky alebo co, aj ked sa na sex v najblizsej dobe ani zdaleka nechystam?:(

maja5225

cize ak spermie nepojdu rovno do vnutra ale sa tam len nejak zanesu tak sa nic nemoze stat? panensku blanu pretrhnutu nemam