Aké ženské meno sa zdá mužom najviac sexy

Zaran

Ja poznám 6-ročne dievčatko menom Francislilipet Kováčová,takže podľa mňa nie je od veci aby meno ladilo s priezviskom.

iskierka

lost :D tak ked chces hadanky nech sa paci
"zacina to Pravym uhlom" "pismenko z nicku" "Skoro ako Z" "pismenko z nicku" "pismenko z nicku" :D
uhadnes isto, lebo tebe to pali..ale nepis to sem prosim :D

andulka25

meno Andrea nikto nespominal v tomto fore, to vymenovali vsetky mena, len dajako andrea a timea nesu dost casto

Aja02

Haru, ked sa ti zda v pohode kombinacia Kevin Bryndza pripadne Cherryl Frckova v pohode. :-D Daj si svojmu decku meno Pamela Jessica mne to je jedno.

Mimochodom, precvic si pravopis: pise sa "zvyknutý", nie "zviknuty", "vecsinou" sa pise "väčšinou", slovo "skveli" sa pise "skvelý", ked sa jedna len o jednu osobu a slova "obmedzeny", ci "niektory" sa pisu na konci s makkym, ak piseme v mnoznom cisle. Tolko k jazykovemu okienku.

Pokial niekoho oznacujes za obmedzeneho idiota, tak sa najprv nauc pravopis, ty obmedzeny imbecil, ktory nevie pisat.

lost

Haru19,

a urcite co pise Aja01 je logicke, pricetne a triezve..

kombinacie mena a priezviska MUSI byt triezva a pricetna,

Tvoja mama sa vyda za pána Nutt, a obom sa paci meno Hazel.

Hazel Nutt, paci sa ti to ?

Pritom ani jedno samo o sebe nie je zle

George Nutt
Hazel Bush

napr..

Chces viac?

Mr. Doug Hole ?

je ich veeeeela, ale dam ti este jedno, napr

Jack Goff

naozaj by si chcel toto spravit svojmu dietatu?

kombinacia mena a priezviska je logicky dolezita, nech z toho nevznikne hovadina..

lost

Haru19

Teoreticky a vo svojej podstate mas pravdu.

Ale dal by si svojmu dietatu meno, napr Haru?

Vies preco sa Slovensko vola Slovensko ?

Urcite je to onicom, ak je kazdy Jan a kazda Anna.. nic moc.. unikatne mena su pekne, ale odtial potial... to uz radsej nejake historicke meno ako meno ze Herkules, alebo Fantomas alebo (neviem, ale sem dopln tie exoticky blbe filmy, prevazne z latinskej ameriky, alebo to je jedno).

Alebo skusim na teba ine..

Buddhadeb Bhattacharjee

Chcel by si meno ako to? :D

poznam jedneho cloveka, co ma velmi podobne meno, ale popravde zabudol som ho, urcite ma rovnake priezvisko, ale meno je nejak ako Subharian, ci nieco take.. ale volame ho Sunny alebo Sunnie, sa mi zda :) no a je z Indie..

Co tym chcem povedat je, preco si zasierat paletu mien z nejakych filmov, alebo serialov?

To uz rovno mozem dat dietatu meno Google? Yahoo? alebo aj ZAVINAC?

ZAVINAC, POD K TABULI !!

haha, no to by bola haluz, no nie ?

Treba si aj uvedomit, ze potomok moze byt velmi dolezity clovek, napr premier, alebo sef narodnej banky atd, cize meno Tarzan, alebo Firefoxka, ci hocico :)

technicky potom mozem dat dietatu meno Hovno?

Haru19

Pre vsetkych obmedzencov, co tvrdia ze zahranicne mena so slovenskymi priezviskami alebo vobec na slovensku su skarede a nechcu ich tu: Idioti. Vsetci sme ludia a nemali by sme mat neradi ine mena len preto ze na ne niesme zviknuty. Pre mna asi su najkrajsie Mery alebo Annie. Mená podla mna udavaju osobnost cloveka z velkej casti a hovadinky v panta rhei co hovoria, ake meno je aka povaha maju podla mna z velkej casti pravdu. Viem to z vlastnych skusenosti, aj ked naozaj len vecsinou. Tolko k tomu. Ja mam strasne slovenske meno a snubenku s najmadarskejsim ake si viete predstavit :D ja som jej meno predtym nemal rad ako meno ale clovek je to skveli a milujem ju. Na hocake meno sa da zviknut ak ste s nim v kontakte. Ak sa vam nepacia, znamena to len ze nieste zviknuty. Pozerajte sa na zivot zo vsetkych uhlov a nebudte obmedzeny ako niektory, co tu komentuju. Vsetci sme ludia tak si davajme pozor na to co hovorime o menach, lebo to moze ostatnych urazat.

Najčítanejšie články