Farbenie vlasov

pe84

myslim si, ze treba dat aj na povestnu a neomylnu zensku intuiciu obohatenu o intuiciu matky, resp. buducej matky :) proste co nam srdiecko nasepka... ja som sa pocas tehotenstva nefarbila, citila som, ze to nie je uplne spravne sa farbit, pre istotu, dokonca som to skoro vydrzala aj pocas kojenia, iba raz som to porusila, aj to len sampon, ked sme sli na svadbu, ale nie kazda zena ma uces, s ktorym to vydrzi bez farbenia, takze co uz, par x hadam nevadi...

dankilla

dory den,mna by zaujimal nazor trosku odbornejsi.moze mi uskodit ked denne natriem dvom trom zakaznickam farbu? dost mi vadi jej pach v nose.som v prvom mesiaci ...

.....

ja som sa v pohode farbila a to bol len jeden druh farby "igora" a jeden druh šampónu paletko samozrejme že odtieňov bolo viac a tiež som si dávala trvalu lebo ta "ozdoba" hlavy bola vtedy veľmi v móde.Nič sa nestalo ani mne ani mojim deťom.Myslím že v ovzduší je oveľa viac škodlivín ako v tej farbe,alebo v šampóne

casanta

To som pocula aj ja ze by sa vlasy nemali farbit pocas tehotenstva...ktovie co je na to pravdy...no mala som skusenost s kolegynou ktora si nafarbila vlasy a skoncila s opuchom tvare tyzden v nemocnici....ale nebola tehotna,
moze sa stat niekedy ze nejaka prisada vo farbe ti nezapasuje a moze dojst aj k takymto neprijemnostiam..radsej by som to riesila samponom na par umyti, alebo ak to nie je nejake extra hrozne, tak vlasy by so nefarbila,pokial vsak chces zmenu skor by som volila iny strih vlasov, ci iny uces...

511989

Baby neviem ci vam to pomoze, ale farby teraz uz nie su az take agresivne ako kedysi, takze ak nemate ejak zle tehotenstvo tak si myslim ze raz za dva mesiace sa nic nestane. Maximalne vam nechyti farba, alebo bude mat trosku iny odtien ako povodne, ja som tiez tehotna a pokial viem je vsetko v poriadku.

evik18

segru mam kadernicku a tehotne sa normal farbia a deti maju v pohode..ale asi by to chcelo pre istotu spytat sa na to odbornika..je zbytocne dohadovat sa tu

zuza www

ja som kadernicka a ked som bola tehotna tak som do materskej normalne robila a dceru mame zdravu.tiez som sa obavala.

jojjo

ja som si farbila raz šamponom a raz mi robila melír. Tá mladá kaderníčka pracovala asi do 6 mesiaca teho. stále dýchala tie farby a dieťaťu sa nič nestalo. Podla mna je všetko o zvykoch aké mala žena aj pred teho., ved sa stáva, že žena ktorá raz pohladká psa alebo dáke zviera, hned chytí toxo... a žena ktorá je so zvieratami každý deň ,tak to toxo nepozná.

jaja

aj mna by to zaujímalo, lebo sa mi nepáči moja farba vlasov, a 9 mesiacov je dlhá doba:-) (ale ak by to malo nejak škodiť, tak radšej nie)