Strasne ho chcem dobre vyfajcit ale...-sex

Príspevok v téme: Strasne ho chcem dobre vyfajcit ale...-sex
deedly

Potrebujem pomoc, uz som skusala vsetko, a aj napriek tomu, ze mojho priatela velmi lubim a naozaj to chcem spravit nemozem... Viem ako oral velmi miluje, tak nechcem aby ho casom zacal hladat u inej, nahodou. Samotne fajcenie ako tak predycham ale akonahle zacitim v ustach semeno zacne ma napinat, a to neni prijemne isto ani pre neho, ked si to nahodou vsimne. Vacsinou ho dorobim rukou, i ked by som dala hocico za to aby mi to chutilo, ale zachodovej myse som sa este nevyhla pokial som "papala"
Vselico som skusala ale rada skusim aj nieco nove, ak poradite...

stanley

Myslím, že jedlo nepomôže, však kým sa to prejaví na spermiách, tak to musí trvať večnosť....proste len prax a pomaly prídeš na chuť tak, ako ja vašej mušličke...chce to cvik

braňo 22

kIKINA, ale veď "voňu" spermií nemusíš cítiť veď keď sa ti vystrieka do úst tak necítiš von zúst nič... Obopneš penis perami on sa ti vystrieka do úst a nič necítiš a chuť hádma nie je taká zlá...

mario33333

ja poznam dva spôsoby ako zmeniť chuť semena.
- skús každy den alebo každy druhy zjesť ananasovy kompot / to už dnes nie je drahe a je to aj dobre/
- vyššie davky zinku / neutralizuje chuť, snehovobiele semeno/.

kikina

vieš brano mozno tvoje chutí vážne lepšie, ale u mnohých iných to tak nie je - blahozelam tvojej partnerke:) neviem prečo no vždy keď ucítim tú vonu tak mi to pripomenie - verejné zachody a ten pach po nich keď sa umyjú s tými hygienickými prostriedkami:( už som sa minule snažila na to nemyslieť a radšej som zapchala nos - nie prstami- aby som to necitila, al keď to zacitim v hrdle tak nič moc to nie je...

utopia

Najlepšia fajka je,trocha prekryť zuby,ale jemne ich tam môže cítiť, treba ho sať a hlavne zavriať zadnú príklopku a nebude ťa napínať,aj ked ho vezmeš hlboko do hrdla. Jeho žalud dotýkaj o svoje podnebie a jazykom obchádzaj všade. Ked sa urobí,najlepšie,je si ho dať až uplne do hrdla,vtedy ťa nenapne,ale ked ho máš len dopoly,ten silný tlak to môže vyvolať. Ale ak ste partneri už dlho,tak mu kludne povedz že ti to nechutí. Chlapi ktorí pijú pivo,alebo jedia korenisté jedlá nemajú chutné spermie,ale tí čo pijú džúsy a jedia ovocie. mňam. hi

mamatata

...prečo by si ho mala papať? keď ťa z toho naťahuje? myslím, že by to mal pochopiť aj tvoj partner. Keď mu ho ja fajčím tak mi vždy dá vedieť kedy to na neho príde a vystrekne mi to na prsia alebo brucho...potom ho poutieram a keď chce hrám sa s ním ešte ďalej a takto to super funguje a nikdy ma nenútil to prehltať a myslím že to určite radšej bude chcieť takto ako vôbec....

braňo22

Podľa mňa by si mala partnerovi povedať, že nech pred tým pár dní je veľa ovocia aby to chutilo lebo to ochutná s tebou... :D xixi :D srandujem
Neviem ja som sa ochutnal ako som už písal nie je to až tak zlé skôr také bez chutí po kým nejem údenáče a iné silné jedlá a jem ovocie... Je to síce bez chuti ale také množstvo by som nezjedol aj keby partnerka ako chcela tak skús, na prvý krát, že polku z toho vypustíš z úst a polku spapáš uvidíš, keď toho nie je veľa tak to je v pohode. A keď ti to zachutí tak niekedy na budúce môžeš aj všetko spapať... Ale prvý krát určite nie všetko ! Na všetko treba ísť postupne aby sme si zvykli... :)
A keď bude striekať tak nech na bok do úst strieka, lebo keď je vzrušený tak ti to môže streknúť silno do hrdla a ešte by ťa začalo náhodou dusiť napriek tomu že proti chuti nemáš nič. :)

braňo 22

Ja neviem baby, ale veď to semeno nie je až také zlé aby Vás z toho naplo... Ja neviem ja som ho s priateľkou spolu ochutnal, také skôr bez chuti ako minerálka... Tak teraz premýšlam, že zčoho vás napína? Keď vám to nestrekne do hrdla tak tá chuť je podľa mňa v pohode a to hovorím ako chlap. Možno to že je to teplé, ale chuť sa podľa mňa dá ak priateľ nefajčí a normálne sa stravuje...