Milujem dvoch mužov

Príspevok v téme: Milujem dvoch mužov
addka

...som vydatá mám dve detičky, on je ženatý
a tiež má svoju rodinu, sme perfektní priatelia, rozprávame sa, navštevujeme, chodíme spolu s deťmi von,nič medzi nami zatiaľ nebolo (myslím sex), ale začínam po ňom túžiť a aj on vysiela podobné signály...
nechcem stratiť rodinu, ale užiť si s ním len tak nezáväzne... aký máte názor
ďakujem

helus

MAS VNIECOM PRAVDU ALE KED SUKA NEDA PES NESKOCI AJ ONA BOLA VINNA PRECO SI ONA NESADLA Z MUZOM ANEPOVEDALA MU ZE JE NESPOKOJNA AJ TY SI TAKE ZAZILA TAK PRETO PISES ZE JA SOM HYSTERKA TY SI CO OD TAKEJ AKO SI TY NEPOTREBUJEM KRITIKU

helus

mate pravdu bola chyba aj na mojej strane 23 rokov manzelstva to sa uz zije tak len pri sebe ale ja som to tak videla na manzelstvach okolo seba a nevedela som ze mu nieco chyba ja som ho lubila ale tak uz inak preco mi nic nepovedal aj mne chybala taka ina laska ale nesla som do narucia ineho je to aj o ucte k partnerovi a to co povedal ze ja som nanho kaslala to je len slaba vyhovorka aj on kaslal na mna proste sme len zili ,pracovali a starali sa o deti ano priznavam psychicky som sa zrutila od strachu ze ho stratim od bolesti ze isiel davat cit a lasku inej ale preco to nedal mne sme vinny obidvaja a ja som mu dala najavo ze je premna vsetkym ale bojim sa ci sa nebude stretavat aj snou ked ho tak velmi chcela proste nemam klud a som stale v strehu a rozmyslam otom ci ho opustit aj ja tuzim po iskre ak mi rozumiete on mi tej lasky a pozornosti tiez moc nedal tak budme vsetci neverny TAKY JE TERAZ ZIVOT SI NESPOKOJNY V MANZELSTVE TAK PODVADZAJ ROZDAVAJ SI TO S INYMI KASLI NA DETI KASLI NA TIE ROKY MANZELSTVA MANZELSTVO JE SRACKA NIE SOM HYSTERKA PROSTE MA TO POLOZILO A NECHCELA SOM VIAC UZ ZIT

krisha

nevera je dokazom toho, ze vo vztahu nieje nieco v poriadku. Myslim, ze vseky problemy a nezhody treba riesit hned a neodkladat. To co muz/zena nenajde doma, hlada inde.
Moj osobny nazor... neverim na stastne a dlhotrvajuce manzelstvo, hlavne v tejto dobe.

jarka35

helus.....sorry ale z toho co citam z tvojej odpovede, musis byt riadna hysterka....a okrem toho aj nevera sa da odpustit, ak chces silou mocou udrzat rodinu, nebrat detom otca...ked ta prosil mala si hladat ine riesenie, pre deti...aby mali otca, napr. zit len kvoli detom, mat svoje zivoty ale byt spolu, alebo si to vyrozpravat preco to urobil, ci chce pokracovat alebo to bolo len pobluznenie, nevera niekedy utuzi a prinesie trosku zivota do stereotypu v manzels. Vies kolko takych zien zije dalej......sorry, moj nazor!

jarka35

helus
asi bol problem v aj tebe, ked to takto dopadlo, len sa tolko nelutuj....vzdy je chyba v obidoch partneroch...nezvaluj vsetko na tu druhu, keby si bola bezproblemova a idealna nehladal by inu, aj keby mal okolo seba tisic zien..rozmyslaj

jarka35

Adi viem o com hovoris..prezila som to , vlastne stale prezivam...je to moooooc tazke, zaroven krasne.....ak budes chciet vediet viac...napis mailik

:)))

addka pls nerob to naozaj radsej skus ist so svojou rodinkou niekde na vylet a vychutnavaj si chvilu s nimi a naozaj nerob to k nicomu to nevedie ako by si sa potom citila pred svojou rodinkou ved deticky vidia v tebe vzor a neni dobre im to rozbit....