Sírové mydlo - správne používanie

Príspevok v téme: Sírové mydlo - správne používanie
janka

Ahojte, kúpila som si pred dvoma dňami v lekárni sírové mydlo, nato že mám 24 rokov, mám hrozne pubertálnu pleť, a nepredvídavú. Raz to mám celkom fajn, druhý krát sa tak povyhadzujem. Tak som na tomto fóre počula práve o sírovom mydle. Len sa chcem ustiť ako ho mám správne používať. Koľko krát denne sa mám s ním umývať, a či sa môžem po ňom aj natrieť krémom, lebo ma dosť vysušuje a potom sa mi šúpe nos D: Ak viete poradiť, tak poraďte. A ešte mám problém aj s akné na pleciach a dekolte. Solárium mi pomohlo o 50 % ale teraz je načase tých zostávajúcich 50% odstrániť. Môžem použiť sírové mydlo aj na plecia a dekolt? Díky moc, :D

janka

Poraďte mi niekto, ako ho správne používať, treba sa pred umytím tváre mydlom odlíčiť normálne mliekom a vodou ako to robievam a až potom mydlo? Alebo rovno umyť tým mydlom? Môžem po ňom si dať na tvár krém?

janka

Ja som si ho na prvý krát kúpila hned v prvej lekárni. Stoji okolo 40 korún vraj ale to akurát nemali, tak som si zobrala za 130,-. Nie je to veľa, pokiaľ to má pomôcť. Ja mám zmiešanú pleť, asi aj ty, Tzóny mám mastné a vyhádzané a ostatné suché až šupinaté. Dúfam že mydlo pomôže, konopný krém je vraj tiež dobrý, no nezohnala som ho.A mne solárko pomohlo no nie na pleť,ale ako som spomínala na plecia a dekolt. :D

janka

Ahoj chcem sa spýtať koľko stojí to sírové mydlo a či ho predávajú iba v lekárňach.Tiež mám problém s pokožkou,raz ju mam príliš suchú inokedy sa vyhádžem,začala som teraz chodiť do solárka s nádejou,že mi pomôže.ďakujem