nevladzem

Príspevok v téme: nevladzem
lilka51

Uz nevladzem dalej...Rozmyslat,robit,vybavovat.Zoziera ma depresia,uzivam Seroxat,ale je mi nanic.V hrudi ma pali,nedokazem si s nikym sadnut a neviazene sa bavit.Uz nevladzem zit.Myslim na smrt,ta by ma oslobodila,ale moje deti by tu boli same a to nesmiem dopustit.Kto mi pomôze zbavit sa tej depky,ktora ma vyciciava a obera o silu? Prosim.

jaja

mas dost male davky liekov,ja beriem asentru 100 mg denne a brala som aj sulpirid 1 tbl 3krat denne,ale vcera mi bol uplne uz vysadeny.no nemam depresiu ani nic take,takze planujem vysadit lieky postupne bud uplne,alebo aspon dlhodobo chcem byt len na udrziavacej davke takych 50 mg/den.pozri,presli len 2 tyzdne odkedy ti bola zvysena davka,vies,ze potrebuju cas kym zaberu a ak ti tato davka nezaberie,psychiater ti ich zvysi.raz ti uz pomohli,pockala by som este chvilku,aspon tyzden a ked ti fakt nebude ani trosku lepsie,tak mozes poprosit o zmenenie lieku.

jaja

jasne,rozumiem,urcite sa staras dobre o deti,len teraz si zo vsetkeho unavena a vycerpana,tak to nevidis.zivot je krasny,viem,ze sa ti to tak teraz nezda,ale to je takys tav....pozri,poznas to,raz si to uz prezila a preslo to,prejde to aj teraz,ok?trpezlivost a mysli na to,ze opat budes stastna a ake to bude :)len sa drz,viem,je to teraz tazke

lilka51

Jaja neviem kde to znovu zacalo,ja nic teraz neviem,ani ci sa dobre staram o deti,ci im viem poskytnut vsetko aby boli stastni a pripravit ich na tazky zivot.

jaja

sedmikraska...ja viem,ze jej chces poradit,ale v tomto stave,ked je vycerpana zo vsetkeho,potebuje cas dat sa dokopy,chut do veci a energia sa jej postupne vrati.a ona na tie spomienky nemysli,same sa vynaraju

sedmikraska

nemysli na svoje spatne detstvo, ale mysli na to ake stastne su tvoje deti a ak ich vychovavas sama, tak mozes byt na seba hrda, ze to zvladas

lilka51

Pred dvomi tazdnami mi psychiatricka zvysila davku 1 rano a 1 vecer po 20 mq.V praci nezvladam ukol,som pomala,nesustredena a rozstrasena zo vsetkych ludi.

radca

Nemusi to byt psychickeho povodu. Mas krce? Bolesti chrbta, akoby svalovku? Nefunguje ti pamat? Akoby Zahmlene videnie? Miha sa ti pred ocami? Velmi vela nervovych potiazi je sposobovanych spatnou funkciou pecene.