chorobna ziarlivost

oida

hmm... aj ja som velmi ziarliva.... ale to preto ze frajera tak moooc lubim a nechcem ho stratit , tak sa zbytocne strachujem ... verim mu ale aj tak sa strachujem, niektore zenske su riadne mrchy

sana

aaa,to je ten najhorší problém aký môže v partnerstve byť,žiarlivosť sa nedá vyliečiť,iba potlačiť,stačí ale minimum a oheň je na streche.No nezávidím Ti.drž sa.

aaaa

keby som bola ziarliva ja tak on je len rad, ale ja ani nemozem byt lebo on mi na to nedava ziadny ani ten najmensi dovod a Envy poradila by som, ale nie som z BA

sedmikraska

kajanka, vyskusaj mu len ukazat trosku neistoty, napr: urcite chces byt navzdy len so mnou? alebo, ked pojde niekam von, tak: dufam, ze hned ako vyjdes von z dveri, tak na mna nezabudnes. a tvarit sa pri tom smutno, nie vycitavo.

Deee

ziarlivost je zla, ja som pre nu opustila priatela pretoze ma neskutocne obmedzoval, vyvolaval vo mne pocit viny za kazdu chvilku s kamoskou, ci vonku bez neho, nezniesla som to neustale vypocuvanie a ked vam partner neveri nema to vyznam...

sedmikraska

vzdy mu s kludom vysvetlit, ze nemusi ziarlit, ja som tiz chorobne ziarliva, ale uz potroske prestavam byt atiez mi pomaha, ze aj moj priatel je ziarlivy a sama vidim ake to je, ale pri tom sa mi to paci anaozaj to povzbudi, pretoze asi kazdy ziarlivec veri tomu, ze ktoziarli ten miluje

kajanka1

Moj je uplne strasne ziarlivy niekedy mam pocit ze to uz nezvladnem :(je to strasne...ked idem na diskoteku je nahnevany, ked idem s nejakym kamosom von tak to sa mi neozve 2 dni alebo mi robi napriek, ziarli aj na kamosky, nahneva sa na kazdeho kto je v mojej pritomnosti