AKY JE MEDZI TYM ROZDIEL?????

Príspevok v téme: AKY JE MEDZI TYM ROZDIEL?????
typkina666

babi pls aky je rozdiel medzi vaginálnym a kiltoralnym orgazmom? (co sa "pocitov" tyka..) lebo zatial som poznala len ten klit. a myslim ze vag. som este nemala. Ale to sa mi nechce verit pretoze ked ma frajer prstuje tak som v siedmom nebi ale orgazmus ASI nikde, neviem ci si to myslim iba ja kvoli tomu ze je uplne iny ako ten klitoralny. Aj sa po tom vzdy citim ako po orgazme...

tak pls poradte
a take poznamky ze decko a pod. si nechajte pre seba ( niekedy aj tie deti potrebuju poradit ;) )

sarin

tak ale neda mi... takto.. Oba su ZHRUBA rovnake len citis ten jeden ze neprichadza z vrchu ale odniekial z hlbky... Ale inak ani jeden nie je taky isty ako ten predtym a ten co si mala naposledy nie je taky aky bude nabuduce..

typkina666

asi ste nepochopili moj problem ked mate take pripomienky ze naco robim rozdiel

ide o to ze ten klitoralny som mala ale pri masturbacii
preto chcem vediet aky je medzi tym rozdiel lebo neviem ci som sa pri frajerovi spravila alebo nie...

fgnp

ako ja teiž neviem, čo na tom riešia. som rada, ked ten orgazmus dosiahnem a vobec ma netrapi, ktorý z tých dvoch to bol :) Určité percento žien nedosiahne orgazmus nikdy v živote, bohužial. Tie by nam tu pekne vedeli vynadať, že prečo riešime také blbosti.

sedmikraska

nechcela som byt neprijemna, len nechcem aby sa v sexe trapila s tym, ze bude stale cakat, ze zazije este nejaky iny druh orgazmu a tak isto aj ine mlade holky co si tu citaju, videla som to uz aj v inych temach a zaraza ma, ked to tam naozaj popisuju ako nejaky iny druh orgazmu, dufam, ze ani toto nevyznieva nijak spatne

fgnp

čo si hned nepríjemna?? tak je zvedava, aj ty si bola. odkial ma inak zobrať tie informacie? by som bola na teba zvedava v jej veku.

sedmikraska

ja medzi tym rozdiely nerobim, ale ked sa ti nedotyka klitorisu, tak ho dosahujes pomocou drazdenia bodu G, alwe stejnenechapem preco take veci riesite