Odisiel mi hlas

margot

Mne sa to stalo pred 3 rokmi a kamaratka sestricka mi pichala raz denne jednu kalciovu injekciu do zily... nebolo to sice velmi prijemne, no mne to pomohlo.. o 4 dni sa hlas vratil.. a este som popri tom cmulala homeovox- homeopatikum... do vecera sa ti ale strateny hlas urcite nevratii.. aj tak ti zelam skore uzdravenie

nikinka

omg !! to nemyslite vazne :((( .... juuj ja som len obycajne prechladla.. a odisiel mi hlas.. a este ku tomu aj kaslem.. ale hlas mi este nikdy v zivote neodisiel..fakt teraz sa mi to stalo prvykrat.. hmm a ja som pila od vcera len horuce caje.. takze to bola chyba.. ojoj .. co teraz :(( tak asi uz len trpezlivost a cakat a cakat... ale zato diky vsetkym ..

hlasivka

Zabudni na to , ze budes mat tak skoro hlas.
Okrem toho , co tu bolo povedane...aj sepkanie nie je dobre, ked nemas hlas -namaha to hlasivky
potom som cmulala abycajny karamelovy cukrik, neviem ci je to zrovna vhodne, ale prevlhcilo mi to hrdlo a citila som sa lepsie
nepit ani horuce caje..
treba na to fakt caS, ked som bola ucitelka, mala som PN az 2 tyzdne. Ak sa hlasivky opakuju, vraj sa mozu v hrdle zacat vytvarat nejake vyrastky. To mi vtedy povedali.

nikinka

diky za rady.. no mam doma calcium vo forme sumivych tabliet.. mohlo by to pomoct ?? ja potrebujem mat do vecera hlas !!! ooch :(( to asi marne dufam co ??

andyna

Ked nemas hlas, nesmies rozpravat. Ani sa snazit. a nedychaj s otvorenymi ustami a v izbe nesmies mat sucho.A calcium je tiez dobry napad :)