*z*a*m*r*z*n*u*t*ie* :)

Príspevok v téme: *z*a*m*r*z*n*u*t*ie* :)
kyblik

Ahojte :)
konecneee prichadza jar a musime sa rozlucit so snehom a so zamrznutymi koncatinami ale aby nam nebolo moc luto tak este posledny krat "zamrzneme" ale tentokrat dobrovolne:)
Bude to nieco na sposob: www.youtube.com ale bude to ovela lepsie vsetci v tej istej sekunde zastaneme a NEPOHNEME sa poniektori sme to uz skusali na krizovatke a mozem vam zarucit ze sa zabavime nielen my ale najma cudujuci okoloiduci :))
Cela akcia sa bude konat 15.3 v sobotu v Poluse, vsetci v tej istej sekunde zamrzneme /o 15:00/ a rovnako naraz odmrzneme /o 15:03/ Tak nevahaj a pridaj sa k nam mrznucim a zazi nieco co si este nezazil :)
Stretneme sa o 14:30 na Kuchajde pri drevenom podiu hned pri vstupe na Kuchajdu od Polusu. Prid urcite NACAS aby sme si mohli dohodnut blizsie detaily ako pózy, rozmiestnenie v Poluse, signal na zamrznutie, rozmrznutie,...
Bude to pecka tak sa pridaj a zamrzni s nami
hmm? kto sa k nam prida?

Alternativa

Takze plati, len mi to tak 2 dni vopred mailikom pripomen, pls. Mozno sa tato akcia da vselijako vysvetlit - napr. obycajna recesia. No a co, stastni su ti ludia, co sa dokazu trochu poblaznit, zasmiat...a idu dalej.

kyblik

lavica nikto ta nenuti :) mam prihlasenych uz vyse 130 ludi tak uvidime kolko nakoniec pridu ;)
alti ano som "riaditelka" :)))) aj ja ta rada spoznam jeeeej konecne spoznam skvelu ALTI:)

Alternativa

Ze by som sa aj ja isla na maly moment zastavit? Kyblik, ak si riaditelka akcie /riaditelka by mala mat hlavne slovo/, tak pridem, lebo Ta rada spoznam :o)